Výběr Telefonu Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Deny18
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Deny18 » 29 bře 2014 21:06

LG G2 a nebo Xiaomi MI3 bude fajn. :)

Ještě mě tak napadlo, nechceš zkusit nějakého Čińana?

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod dvorakj » 29 bře 2014 21:41

Baterka vydrzi den v pohode, pokud nebudes cely den na wifi a budes mit vyple data a gps. Gps+data lezou dolu rychle, tak 3 hodky a kaput

Uživatelský avatar
lukas.sei
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1070
Registrován: leden 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod lukas.sei » 29 bře 2014 21:49

tak já nevím já mám na svém nexus 4 zaplé data celý den a baterka při psaní na FB +- co 10 minut 5 správ a vydrží mi baterka celý den (přes noc nabíjím a večer zase dávám na nabíječku :D ) když používám Sygic (gps) tak baterka vydrží +- 5 hodin hry minion rush vydrží 3 hodiny a dead trigger 5 hodin výdrž je celkem v poho :)

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Tomina » 29 bře 2014 21:50

Nexe 5 jsem měl 14 dní. Zklamal, pak jsem vzal o generaci starší Nex 4 a spokojenost, slouží mi společně s Lumčou 925 k plné spokojenosti, ale mám jej spíše na zábavu, kdežto Lumča je pracovní. Baterka Nexe4 o mnoho lepší a dle mého názoru, neskutečně hezčí design, což LG u Nexu 5 docela posralo. S přehříváním problém nemám (tedy pokud pařím GTA SA, tak je logické, že procesory hřejí :-D), v Nexu 5 je momentálně jeden z nejsilnějších procesorů a GPU, vše mi tam jelo na max a byla to pecka, ale 5" už pro mne bylo moc, displej byl úžasný, jako celek v té ceně naprosto bez konkurence - totální výsměch iPhonům. Ale nějak mi prostě nesedl, měl jsem jej ofic. za 9 tis. a nakonec jsem jej bezproblémů prodal za 11 :lol:
Rozdíl s G2? Žádný, snad jen design, který se mi u G2 subjektivně také nelíbí a pak launcher, který je u G2 naprosto přeplácaný..tak jako tak to v týhle válce TOP Androidů stejně vyhraje Nexus 5. Samsung bych nebral ani omylem, snad bych ještě počkal na nové One, které bude dle mého názoru perfektní. No, pokud bys chtěl vyzkoušet i něco jiného, je tu třeba pěkná Lumia 1520, což je snad mobilní domácí kino anebo super fotící L 1020, případně kompaktní a vychytaná L925. Z Androidů bych neřešil číňany, Samsungy a snad ani Sony, které toho poslední dobou zrovna moc nepředvedly, byť Z1 je pěkný počin. S Nexem 5 jdeš do jistoty, že budeš mít za dobrý peníz dloooouho moderní a výkonný mobil..

Co se baterký týče, mám neustále aktivní data a často se připojuji přes Teamviewer na pracovní PC. U Nexe4 dávám v pohodě jeden celý den, přes noc na nabíječce. U Nexe5 jsem měl často kolem 16-17 hodiny vybito. Výkonné SoC a fulHD displej si žádá své.. :-)

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Oxxid » 29 bře 2014 22:51

LG G2 je znatelně výkonnější než Nexus 5. Navíc má 3000 mAh baterii.
► Zobrazit spoiler


Až budu mít čas tak zkusím ten Nexus nataktovat ještě výše...

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Cleric » 29 bře 2014 22:55

Jelikož mají stejný hardware, tak výkon záleží na odladenosti AOS. Navíc bych tyhle benchmarky bral hodně s rezervou.

Sent from yuga
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

GhostCZ
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 787
Registrován: listopad 13
Bydliště: Humpolec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod GhostCZ » 29 bře 2014 22:56

Tak já nejspíš vemu Nexus 5,Sony Xperia Z1 Compact,LG G2 nebo Samsung GALAXY Note 3 ale ještě jsem se 100% nerozhod.
Chybama se člověk učí.

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Cleric » 29 bře 2014 22:58

Nejlépe uděláš když půjdeš někam do obchodu a tam si je osaháš.

Sent from yuga
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Oxxid » 30 bře 2014 13:35

Kdyby jsi ještě váhal o LG G2...

Vývojářům z XDA-Developers se podařilo "zprovoznit" na LG G2 kameru schopnou nahrávat 120 snímků za sekundu nebo video ve 4K.
http://www.xda-developers.com/android/m ... recording/

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod dvorakj » 30 bře 2014 13:49

Kdyz zmeni rom, prijde o zaruku

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod Oxxid » 30 bře 2014 13:50

Ja si neumim predstavit pouzivani Androidu bez custom ROM... Ostatne root jsem delal první den kdyz mi telefon prisel.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr Telefonu

Příspěvekod dvorakj » 30 bře 2014 13:52

Jasne, souhlas, ja mel taky vzdy custom rom, az na nexus 5 ne. Ale je treba zvazit i mozna rizika


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů