iPhone 8, 8 Plus, X

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
honza1701
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: leden 14
Bydliště: Liberecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod honza1701 » 14 zář 2017 00:43

Máme tady nový iPhone a zatím tu nikdo nezaložil o něm debatu... tak začínám :D
Za mě pěkný design ale jinak nic nového.... bezdrátové nabíjení mobilů tady máme už 6 let :clap:
absolutně nejvíc jsem se pozastavil nad cenou 35 tisíc za 256 GB iPhone X a 30 tisíc za 64 GB verzi.... :roll:
abych nebyl jen negativní tak ode dneška se dá na oficiálních Apple stránkách koupit iPhone 7 za 16,490 kč :thumbup: což už je na pováženou, jen mě naštvalo že ať koukám jak koukám tak už tam neprodávají special red edition... jedinej kterej bych si vzal :-(
iPhony mají něco do sebe a je fajn jak jsou rychlé a bezpečné, ale stejně si myslím že do 20 let skončí. Vlastnil jsem 6s plus který jsem prodal po půl roce (lituji) koupil si honor 8 a ušlo to, pak xiaomi redmi note 4 a je to hroznej křáp, takže vím že můj další bude iPhone...
Jaký máte názor na tyto 3 nové kousky vy ? :) Jste nadšení nebo zklamaní ? Za mně neutralita, z ceny verze X však zklamání.
CPU : AMD Ryzen 5 1600 3,2GHz
RAM : Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
MB : MSI B350 GAMING PRO CARBON - AMD B350
GPU : ASUS GeForce ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING, 8GB GDDR5
ZDROJ : Seasonic Focus Plus, 550W
Monitor : SAMSUNG C24FG73 1920x1080 144Hz

Reklama
Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod SamerLP » 14 zář 2017 06:32

Za mna jedine ze od vydania iPhone 6 nic nove iba ide k horsiemu jack dali prec a bezdratove nabijanie nic log aj tak je nanic je strasne pomale, skleneny zadny kryt uz pri iPhone 4S cize tiez nic nove. Jedine co sa mne paci ako zmena od iPhone 7 je ze hone button je dotykovy. Osobne mam uz rok iPhone 6S 64GB a ked skonci zaruka alebo uz bude na tom zle tak osobne pojdem asi do iPhone 7 ktory je lecnejsi ako 8.
Inak skoda ze od zmeny toho dizajnu co prebehol pri 6stke nejak ho nevylepsili napriklad edgom, inak napriklad by uz konecne iPhone mohol mat na displeji stale aj ked je zanknuty mobil na obrazovke aktualny cas.

Uživatelský avatar
Michael850
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14681
Registrován: srpen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod Michael850 » 14 zář 2017 06:35

Tak záleží co od toho očekáváš. Osobně bych vzal asi spíš Galaxy Note 8.
Ryzen 7 2700 + Freezer 34/X370 C6H/RM650x/RX 5700 Gaming X 8GB GDDR6/Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz/Gammix XPG S11 Pro 512GB/Define S + 4x F14 Silent

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod Fiba » 14 zář 2017 07:26

X se mi vůbec nelíbí, ztratil takovou tu svoji eleganci co iphony měly a 8 je pěkná, ale zase ty rámečky...
Bezdrátový nabíjení super, jinak asi nic novýho, takže hodnotím spíš jen design.

Já bych měl jasno - iPhone 8 64GB v černý a nebo ještě chvilku počkat, 6S teď docela klesá.

Galaxy Note 8 mě příjde totálně nudnej, nezajímavej, ošklivej. Oproti třeba S8. A navíc bych android za takový prachy nechtěl.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod beather » 14 zář 2017 08:23

Nejak citim potrebu se tady vyjadrit k nejakym odpovedim :-) PS: Nejsem Apple fanousek, jsem fanousek vylepseni a novinek v informacni technologii.

- Odstraneni 3.5 jacku beru jako 1000% pozitivni vec... Ta hnusna, zastarala dira uz se nema na telefonech pouzivat davno. Bylo to dobre mozna tak na to, ze tam furt napadaval prach a lidi jak tam rvou sluchatka, tak ho tam furt ucpavali. Jsem rad, ze Apple konecne sebral koule a odstranil ho z main stream produktu. Tok audio dat pres lightning kabel je o mnoho lepsi a kvalitnejsi nez neco, co bylo vynalezeno pred nekolika desitkami let ! Zde to bylo doopravdy zaseknute a je potreba aby se probrali i vyrobci audio techniky.

- Cena Iphonu X mi prijde adekvatni. Je to vyrocni telefon, vlozili do nej spoustu prace a hlavne let vyvoje, takze urcite budou chtit ty penize za vyplaty dostat zpet ze ano :-) Navic si myslim, ze ta cena je celkem v pohode na to, co telefon nabizi a ze je to Apple... Cekal jsem tak o 200-300$ vic.

- Iphone red uz se prestal prodavat (asi tolik nevalil)

- bezdratove nabijeni tady mame 6 let? Jo, to mozna ano :D ale v jake kvalite, rychlosti a setrnosti k baterce? Na to jsi trochu zapomnel :-) Ja treba chvalim Apple za vyuziti open Qi a jsem rad, ze tam nedali nejakou svoji nebo zakazkovou technologii, kterou zase nebude mit nic jine nez Apple.. Takto to vzdy bylo a jsem za tento krok rad.

- skleneny zadni kryt... jakoze wtf? :D jak muzes porovnavat kvalitu skla ze 4S a toho co bude? to je jak kdyby jsi porovnaval sklenicku od vina s autosklem

- Stale cas na obrazovce? Vsak kdyz chytnes telefon a podivas se na nej, tak se rozsviti ne? a mas cas... Pokud sis to teda nevypnul..

- Galaxy note 8? Ty voleeee od tamtungu uz nikdy nic ! Hnusne, zpomalene krapy. Ta customizace androidu je na pobliti a vsechno je to pomale kvuli tem jejim predinstalovanym blbostem... Nabuseny maji hardware ale pritom to ten telefon neumi ani vyuzit... no Fuj.. samsung jsem mel rok a pul a to mi stacilo.. hnus :-) Kdyz android tak OnePlus 5 !

Co se tyce Iphonu X, tak me velice prekvapil a predobjednal jsem si ho. Osobne se mi libi krasne jednoduche ovladani, jsem zvedavej na FaceID a hlavne super fotak a aplikace Clips.

Vite, on se Vam zmeni pohled na iphone, kdyz zacnete pouzivat Siri. Proc si myslite, ze o ni furt melou na kazde konferenci a nebo zahranicnich webech? To je proste to nejlepsi na celem telefone a pokud se ji naucite pouzivat, nemusite se telefonu skoro ani dotknout a udela vsechno za vas... No nerikejte mi, ze kdyz spechate treba na bus, tak neni lepsi se zeptat Siri, ze jake jsou jizdni rady nez to tam vytukavat (odemknout telefon, pustit browser / appku, vytukat destinaci a zastavku)... To vse vam siri udela za par sekund.

Namitka toho, ze je Siri v anglictine je vcelku smesna... Zkouseli jste to nekdy? Siri rozumi i anglictine ve frazich, takze vubec nemusite umet plynule anglicky. Vyzkousejte to nekdy... Pouziva to i muj znamy, co anglicky umi par slovicek a normalne si na to zvykl a telefon mu samozrejme rozumi. Pripadne kazdy, kdo ma Iphone, umi nejaky druhy jazyk. Tak pouzije ten...
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
Těsňa
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2846
Registrován: prosinec 10
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod Těsňa » 14 zář 2017 09:55

beather píše:Co se tyce Iphonu X, tak me velice prekvapil a predobjednal jsem si ho. Osobne se mi libi krasne jednoduche ovladani, jsem zvedavej na FaceID a hlavne super fotak a aplikace Clips.


Víceméně s tebou souhlasím, a s Xkem asi také počítám, kdybych ho nemohl dát do nákladů tak bych za to ty prachy nedal, ale takhle mi to nevadí.
Jen by mne zajímalo, kde jsi ho objednal? :D Když předobjednávky začínají 27.10.2017 :clap:
Macbook Pro 13" 2012- Prodáno

iPhone 4S 16GB Black- Darováno
iPhone 5s 16GB Gold- Prodáno
iPhone 6 Plus 128GB Black- Prodáno
iPhone 6s 64GB Gold- Prodáno
iPhone 7 128GB JetBlack- Prodáno
iPhone X 64GB Silver - Darováno
iPhone 11 Pro 64GB Green

Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod beather » 14 zář 2017 09:56

Těsňa píše:
beather píše:Co se tyce Iphonu X, tak me velice prekvapil a predobjednal jsem si ho. Osobne se mi libi krasne jednoduche ovladani, jsem zvedavej na FaceID a hlavne super fotak a aplikace Clips.


Víceméně s tebou souhlasím, a s Xkem asi také počítám, kdybych ho nemohl dát do nákladů tak bych za to ty prachy nedal, ale takhle mi to nevadí.
Jen by mne zajímalo, kde jsi ho objednal? :D Když předobjednávky začínají 27.10.2017 :clap:


Zarezervoval jsem si na Istyle
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod iDkcz » 14 zář 2017 10:44

Puvodne jsem do nového iPhonu chtěl jít, krom iP4 a 7 sem využíval všechny, ale žádná změna v designu se pro me moc nekonala a naopak absenci jacku pro me beru jako negativum. Za me žádný důvod pro koupi. 6 mi naprosto vyhuvuje a i po více jak 2 letech stále svizna - nevím, jak bych v telefonu měl více využít výkonu, který je stejný jak MacBook Pro. Možná pro 4K ? To mi taky osobně nepřidá, jelikož z 80% pořizují pouze pracovní snímky a na to mi i současný stačí až až.

Navíc ta cena.
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Uživatelský avatar
honza1701
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 355
Registrován: leden 14
Bydliště: Liberecký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod honza1701 » 14 zář 2017 13:08

Děkuji za názory :)
Myslíte že se teď vyplatí koupit iP 7 za těch 16,500 kč ?
nebo je mnohem lepší iP 7 Plus za těch 20,000
CPU : AMD Ryzen 5 1600 3,2GHz
RAM : Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
MB : MSI B350 GAMING PRO CARBON - AMD B350
GPU : ASUS GeForce ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING, 8GB GDDR5
ZDROJ : Seasonic Focus Plus, 550W
Monitor : SAMSUNG C24FG73 1920x1080 144Hz

Uživatelský avatar
SALi
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: září 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod SALi » 14 zář 2017 13:15

Bud na něj máš nebo ne
AMD A8-4500M 1.90 GHz, 4GB ram, AMD Radeon 7640G 7600M HDD 298 HDD Acer laptop

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod SamerLP » 14 zář 2017 23:21

Fiba píše:X se mi vůbec nelíbí, ztratil takovou tu svoji eleganci co iphony měly a 8 je pěkná, ale zase ty rámečky...
Bezdrátový nabíjení super, jinak asi nic novýho, takže hodnotím spíš jen design.

Já bych měl jasno - iPhone 8 64GB v černý a nebo ještě chvilku počkat, 6S teď docela klesá.

Galaxy Note 8 mě příjde totálně nudnej, nezajímavej, ošklivej. Oproti třeba S8. A navíc bych android za takový prachy nechtěl.

Celkovo iPhone 8 nepriniesol nič nové, dizajn akože predná streana je bez zmeny len home button je dotykový, a čo sa týka zadnej strany to poviem tak, že príde mi, že vydali znova Samsung Galaxy S6 ktorý mal u samsungu ako prvý zadný kryt zo skla a iPhone ho nejako neskoro má. A taktiež nerozumiem prečo skôr tieto modely 8 a 8 Plus nie sú skôr 7S a 7S Plus zvykom bývalo, že bývala S verzia, a momentálne by to S sedelo keďže iPhone 8 je o niečo vylepšený 7 a 7 Plus.

Za mňa musím povedať, že keby sa mi môj 6S pokazil alebo čo tak idem skôr do iPhone 7 - 128GB či aká je tá varianta, keďže pri iPhone 8 ma výjde za tú cenu iba 64GB verzia. Do iPhone 8 by som nešiel keďže bezdrôtové nabíjanie som ešte keď som mal Samsung Galaxy S6 nevyužíval a sklenený zadný kryt mi príde ako nevýhoda keďže keď sa rozbije tak nový stojí celkom dosť.

A ako vlastne keď sa ti páči dizajn, tak ten mobil by bol pekný ak by si ho mal bez krytu lenže kto v dnešnej dobe by iPhone mal bez krytu.

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: iPhone 8, 8 Plus, X

Příspěvekod Fiba » 15 zář 2017 07:40

To že se rozbije to sklo na zadní straně není nevýhoda mobilu, ale TVOJE, že se k tomu neumíš chovat. ;) :D

S tím 7S souhlasím, taky nechápu proc se to jmenuje 8. Čekal jsem představení 7S a X (nebo Pro).
Btw ten homebutton měl iP7, takže u 8 to není novinka.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Fake iPhone
    od lucaso84 » 03 zář 2023 17:52 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    1660
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 07:21
  • Iphone 12 mini Příloha(y)
    od tomassek.32 » 22 srp 2023 19:28 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    9
    2250
    od peta501 Zobrazit poslední příspěvek
    24 srp 2023 13:43
  • iphone se 2020 cracked hry
    od Mladkov204 » 11 dub 2023 14:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    1407
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    11 dub 2023 15:36
  • Vyplatí se koupit Iphone 11 pro max
    od mtc » 30 dub 2023 20:51 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1331
    od mtc Zobrazit poslední příspěvek
    30 dub 2023 20:51
  • Kde nakoupit REPASOVANÝ IPHONE?
    od HelFix » 22 čer 2023 19:37 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1681
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 07:23

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů