HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

ondra200
Level 1
Level 1
Příspěvky: 93
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod ondra200 » 24 úno 2013 19:39

Ahoj, co by jste mi doporučili samsung s iii mini nebo htc desire x?
Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Cleric » 24 úno 2013 21:43

Doporučil bych ti spíš Samsung Galaxy S III mini.

Lepší display, lepší grafika, větší interní paměť a více RAM.
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Seek3r
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Seek3r » 26 úno 2013 14:20

Jednoznačně Desire X. SAMOLOED rozhodně není lepší jak SLCD, rozlišení je stejný. Grafika zvládne beztak to samé, naproti tomu Touchwizz na Samsungu a Sense na HTC se nedají srovnávat, Sense je o několik tříd lepší.

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Cleric » 26 úno 2013 15:10

Poslední dobrý display který HTC dalo do svých zařízení byl Amoled a to už je nějaký rok na zpět. Od té doby do všeho cpou SLCD a ty displaye jsou takové vyblité. Beru z vlastní zkušenosti, teď mám SGS II a tam je SAmoled a nemohu si vynachválit. Konečně černá je černá a né šedá nebo namodralá.

A co do grafických čipů, MALI 400 MP je na tom daleko lépe než Andreno 203
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Uživatelský avatar
Žbeky
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 22288
Registrován: květen 08
Bydliště: Vsetín - Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Žbeky » 26 úno 2013 18:03

SLCD na One X lze myslím zcela objektivně hodnotit za jeden z nejlepších displejů. Ano, AMOLED má lepší černou a při tmavém tématu i míň žere, na druhou stranu jsou barvy přesaturované a displej trpí vypalováním (nejnižší životnost má modrá barva).

Záleží, pro koho ten mobil má být. Pokud na něm nechceš hrát nejmodernější 3D hry nebo se honit za čísly v benchmarcích, taky bych doporučil HTC DX. Sense je podle mě takové lidštější než kopie iPhone touchwiz plné barviček. Navíc je dobře optimalizované a z vlastní zkušenosti můžu říct, že telefon je velmi svižný, nemusí se čekat na odezvu systému, fotit fotí velmi slušně, žádné záseky nebo rebooty. JB by měl dostat. Pro cílovou skupinu naprosto úžasný telefon
V SZ řeším jen záležitosti týkající se fóra. Na prosby a žádosti o technickou podporu nereaguji. Díky za pochopení.

HiJackThis + návod - HW Monitor - Jak označit příspěvek za vyřešený - Pravidla fóra

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod novoty » 26 úno 2013 18:19

Cleric: Není pravda, měl jsem Desire s AMOLEDEM, nyní vlastním One V s novým typem SLCD (ten samý jako má One X) a je to posun k lepšímu a je hezčí nbež ten amoled u desiru,a to o dost. Reálnější barvy, lepší úhly. První generace SLCD byla katastrofa, ale teď už to hoši vymakali a předčí to kdejaký SAMOLED :bigups:
btw. ty už jsi zlomil nad HTC hůl ? :-D

Za mě taky určitě Desire X. Je to po dlouhé době opravdu dobrý telefon který má super poměr cena výkon, v ničem neurazí a nezklame. Sense ve verzi 4 je o dost více user friendly než třeba touchwiz ale to bych se teď už tady opakoval.

Uživatelský avatar
Retro
Level 2
Level 2
Příspěvky: 239
Registrován: duben 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Retro » 26 úno 2013 18:45

Co jsem koukal tak Desire X má Cortex A5 a S III Mini A9...V čem je A5 horší?Bude to někde znát krom toho že nenahraje 720p video?
Ten rozdíl mě zajímá protože já se taky rozhoduju mezi těmahle dvouma mobilama a nevim.Bojim se toho Cortexu A5...
Lenovo IP G780

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Tomina » 26 úno 2013 22:11

Desire X, testoval jsem jej a vyšel ve srovnání nejlépe. Displej je moc pěkný a byť HTC nesnáším, se Sense budeš spokojenější jak s TouchWizem ;-)

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Cleric » 26 úno 2013 22:44

Vseobecne pokladam nastavby za zlo, ale pojud bych mel vybirat podle tohoto kritéria. Bral bych HTC.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Andrew98 » 26 úno 2013 22:56

Taky HTC nemusím, ale tenhle telefon je super!
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Seek3r
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HTC desire x vs.Samsung s iii mini

Příspěvekod Seek3r » 04 bře 2013 11:50

Cleric píše:Poslední dobrý display který HTC dalo do svých zařízení byl Amoled a to už je nějaký rok na zpět. Od té doby do všeho cpou SLCD a ty displaye jsou takové vyblité. Beru z vlastní zkušenosti, teď mám SGS II a tam je SAmoled a nemohu si vynachválit. Konečně černá je černá a né šedá nebo namodralá.

A co do grafických čipů, MALI 400 MP je na tom daleko lépe než Andreno 203
Jasně, záleží od každého oka každého člověka, ale za mě jednoznačně radši reálnější barvy se slabší černou jak AMOLEDácké omalovánky s krásnou černou.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů