Problámy s hrama posílanyma přez bluetooth

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Drby100
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Problámy s hrama posílanyma přez bluetooth

Příspěvekod Drby100 » 25 pro 2006 10:45

Ahojky lidi včera jsem dostal k Vánocům bluetooth...ale to je jedno proste sem to nainstaloval vsechno normalne funguje akorat kdyz tam chci dat hru tak mi to napise ze to je nepodporovanej format tak jako ja nevim co s tim ale mp3 a obrazky normalne dou pls poradte... :|
Drby

Reklama
Uživatelský avatar
juraciss
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 148
Registrován: červen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod juraciss » 24 led 2007 15:59

Nevím to teda jistě ale některé hry nejdou posílat ( je to něco jako nelegální kopírování ) - takzě je to prostě zablokované

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 25 led 2007 19:31

MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Hana
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Problémy s hrama

Příspěvekod Hana » 06 úno 2007 16:19

Ahoj! Nedávno jsem si stáhla nějaké JAVA hry a chtěla jsem si je poslat do mobilu přes bluethoot, ale v mobilu mi ta hra nešla instalovat - nešlo s ní dělat nic - pouze přejmenovat, smazat a odeslat. Když jsem to pak posílali bráchovi na mobil tak mu to normálně šlo. Nevíte někdo co dělám špatně, nebo proč mi to nejde? Co mám dělat, aby mi to šlo v mobilu taky? (mám mobil Samsung SGH-E530) Předem díky za odpovědi!!!

sprymacek
Level 1
Level 1
Příspěvky: 72
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Problémy s hrama

Příspěvekod sprymacek » 24 úno 2007 14:07

Hana píše:Ahoj! Nedávno jsem si stáhla nějaké JAVA hry a chtěla jsem si je poslat do mobilu přes bluethoot, ale v mobilu mi ta hra nešla instalovat - nešlo s ní dělat nic - pouze přejmenovat, smazat a odeslat. Když jsem to pak posílali bráchovi na mobil tak mu to normálně šlo. Nevíte někdo co dělám špatně, nebo proč mi to nejde? Co mám dělat, aby mi to šlo v mobilu taky? (mám mobil Samsung SGH-E530) Předem díky za odpovědi!!!

skus si stahovat java hry na tvůj typ telefonu


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů