Iphone 5 x Samsung S III

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jirka_inspired
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Iphone 5 x Samsung S III

Příspěvekod jirka_inspired » 19 dub 2013 23:38

A co ještě zvážit Huawei Ascend D1, když někdo navrhoval jako alternativu od Huaweie Honor 2?
J.

Reklama
Uživatelský avatar
divine
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2788
Registrován: červenec 12
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Iphone 5 x Samsung S III

Příspěvekod divine » 20 dub 2013 09:16

Ten Huawei Honor 2 je samozřejmě z plastu. Ale plast velice dobře doléhá, nevrže, vypadá pevně. Telefon je velice svižný i když je spuštěno mnoho aplikací. Kamarád má android na 2 jádrovém mobilu, 512 RAM a tam se o svižnosti rozhodně nedá mluvit. Fotoaparát je taky velice kvalitní, to samé videa. Rozhodně ten telefon můžu doporučit. Nekde jsem viděl srovnání Huawei Honor 2 - Iphone 4S - Samsung Galaxy S3 a vyhrál Huawei. Ale ne za cenu, ale kvůli výbavě.
Koukni se na nějaké recenze na internetu. Sám by jsem si Huawei asi nekoupil, ale bratrovi jsem ho přesto doporučil, protože sem doufal, že udělá dobře. Teď jsem se přesvědčil a můj další telefon bude taky Huawei. Nabidne výbavu telefonu v úplně jiné kategorii. Takže proč si kupovat předražený Samsung S3, když můžeš mít to samé za daleko lepší cenu.
Pokud píši bez diakritiky, tak jsem na mobilu!

Návod na základní diagnostiku počítače

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Iphone 5 x Samsung S III

Příspěvekod Tomina » 20 dub 2013 10:56

Nabidne výbavu telefonu v úplně jiné kategorii. Takže proč si kupovat předražený Samsung S3, když můžeš mít to samé za daleko lepší cenu.

:roll: :roll: :roll: :roll: Výkon, funkce a komfort S3 nikdy ničím nenahradíš..chvíli se o to pokoušel Newman N2, ale ten pohořel. Huawei přesto mohu doporučit, dělal jsem recenzi na G300 a paráda. Honor 2 se také povedl, ale stále je to nižší střední třída, kde pár kompromisů samozřejmě najdeš - číňani neumí foťáky, updaty také nic moc - u G300 se na ICS čekalo téměř rok a nakonec se ukázalo, že je to lagující paskvil..je třeba mít na paměti, že Hujávej je něco jako Dacia mezi auty.. ;)

Uživatelský avatar
divine
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2788
Registrován: červenec 12
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Iphone 5 x Samsung S III

Příspěvekod divine » 20 dub 2013 12:54

S tím nemohu souhlasit. Výkon, fukce a komfort mi přijde stejný jako u S3. Furt je to Android s velkým displejem a nadupaným HW. Svižnost je úplně stejná. Čínani možná neumí foťáky, ale u Honor 2 se doopravdy povedl.

Srovnávat Huawei s Dacií mi nepřijde fér. U auta je daleko víc kritérií(bezpečnost, kvalita materiálů atd.). Kdežto u mobilů to je prostě stejný plast, 4jádrový procesr a HD displej. Tam je na tom Samsung stejně. Ale za nehoráznou cenu.

Je to můj osobní názor a tím ti neberu tvůj. Nechci se přít, ale připadá mi, že seš trošku proti Číňanům a Huawei. Přitom Samsung dělá taky "Čína".
Když si porovnáš poměr cena/výkon, tak je Huawei jasný vítěz. Samsung toho nenabídne o moc víc a ta cena je šílená.

Při používání S3 a Honor 2 jsem nepoznal žádný větší rozdíl.
Pokud píši bez diakritiky, tak jsem na mobilu!

Návod na základní diagnostiku počítače


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Fake iPhone
    od lucaso84 » 03 zář 2023 17:52 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    1872
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 07:21
  • Iphone 12 mini Příloha(y)
    od tomassek.32 » 22 srp 2023 19:28 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    9
    2597
    od peta501 Zobrazit poslední příspěvek
    24 srp 2023 13:43
  • Vyplatí se koupit Iphone 11 pro max
    od mtc » 30 dub 2023 20:51 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1483
    od mtc Zobrazit poslední příspěvek
    30 dub 2023 20:51
  • Kde nakoupit REPASOVANÝ IPHONE?
    od HelFix » 22 čer 2023 19:37 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1775
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 07:23
  • Optimalizované nabíjení 80% - Apple iPhone 15 Pro
    od Zabral68 » 03 dub 2024 17:36 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    1986
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    06 dub 2024 10:52

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů