Servis Samsungů (v Praze)

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Drevorubec
Level 1
Level 1
Příspěvky: 53
Registrován: listopad 12
Bydliště: Les
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Servis Samsungů (v Praze)

Příspěvekod Drevorubec » 29 dub 2013 13:06

Skvělý den!

Mám Galaxy Y (S-5360) a přestalo mi fungovat zapínací tlačítko. Někdy nereaguje vůbec, někdy jen na letmý dotyk nebo pohyb přístroje a telefon se mi i v ruce při psaní vypíná a zapíná a restartuje (protože to někdy vydrží v poloze "zmáčknuto" i 5 vteřin), natož pak v kapse.

Jdu si včera takhle na Andělu do Mobilpohotovosti, a tam je ženská, a já říkám:
"Potřebuju vyměnit toto tlačítko. Dělá to tohle a tohle."
A ona praví:
"Nó, tak to bude buďto čištění za 150,- nebo výměna mikrospinače za 500,-. Já se juknu, jó, máme tady náhradní díly. Ale dneska tu není technik, tak přijďte v týdnu kdykoli, bejvá tady do 17:00."
"Tak jo. A bylo by to i na počkání?"
"Nó, tovitežejó, tak do hodinky."

Tak tam jdu dneska, tam nějakej slizkej mastnej chapec. A říkám:
"Potřebuju tohle a tohle."
"No, to nepůjde."
"Proč? Včera mi říkala paní, že můžu přijít, že to vyměníte nebo vyčistíte, že by to šlo i na počkání."
"To tady neděláme, musíte do Kladna," zabrblal neochotně chlapec a vyhrabal a položil přede mne vizitku..... Britexu!! :cry: :roll: :sick:
"Jak, neděláme?"
Já tam šel právě proto, abych nemusel do toho zatracenýho Britexu.
"Dal jsem Vám vizitku, víc toho pro Vás udělat nemůžu. Nashledanou.

Tak jsem odešel.
Proto se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém servisu Samsungů, nejlépe v Praze. Nebo i v okolí, jen proboha ne ten podělaný Britex, ten je největší, ale taky nejhorší na světě.

Dodatek:
Za to hovoří nejen celý Internet včetně celého iPhoního fóra (nemám jablko, ale dostal jsem se na to fórum právě skrze recenze na Britex), ale i dvě zkušenosti přímo z rodiny: Táta měl mobil Samsung od Vodafounu, přestal mu fungovat displej, jen svítil bíle, dal to přes operátora do Britexu, vrátilo se to po 37 dnech, že opravu neprovedou z důvodu mechanického poškození na zadním krytu (byla tam prasklina, která tam ale navíc nebyla, než to tam dával!!); sestřenice měla ajfouna pár dní a nešlo středové tlačítko, vrátili to, že prý jsou poškozené šroubky (nebyly a nikdo s tím v životě nic nedělal). Proto nechci Britex!

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis Samsungů (v Praze)

Příspěvekod petr22 » 29 dub 2013 13:49

http://www.samsung.com/cz/support/locat ... ocation.do

MP je autorizovany servis Samsungu, tedy by meli sdelit co vlastne delaji a co nedelaji

Vycisteni nebo vymenu mikrospinace zvladne i cvicena opice (tedy musi i MP), nez to davat servisu tak si to radsi vymenim sam.

Drevorubec
Level 1
Level 1
Příspěvky: 53
Registrován: listopad 12
Bydliště: Les
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis Samsungů (v Praze)

Příspěvekod Drevorubec » 29 dub 2013 14:33

Děkuji za odpověď! To jsem se právě divil, že ta holka sdělila včera, že to půjde, a mastný chlápek mne s tím dneska vyhodil.... V té Ječné by to mohlo být super, jen jestli mne zas nepošlou jinam (do Kladna například :rolleyes: :D ). Taky bych si to chtěl vyměnit, ale nechci to zničit, ND mají jen v Olomocu http://www.mobilcentrum.cz/?cls=stoitem&stiid=30164 a nikde na to není návod :D

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53627
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Servis Samsungů (v Praze)

Příspěvekod petr22 » 29 dub 2013 14:47

Ja bych zaprudil do Samsungu, ze jsi byl v jejich autorizovanem servisu a odmitli to resit - tak jak to teda je

Autorizovany servis nemuze tvrdit kazdy den neco jineho


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaký servis pro vypraný telefon v pračce?
    od atari » 18 úno 2024 13:21 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    7
    1119
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    19 úno 2024 20:32

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů