Odblokování T610/630 ? Vyřešeno Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 dub 2007 18:19

usb a datový kabel je jedno a to samé.strkají se oba do konektoru mobilu jak je nabíječka a handsfree ale servisní se vkládá do mobilu místo sim karty!rozdíl v ceně mezi nimi je hodně velký.normální (datový nebo USB ) pořídíš do 500 ale servisní stojí i 15000 a přitom nevím co je na tom tak drahého.někde na netu jsem viděl schéma zapojení toho servisního kabelu včetně soupisu součástek takže pro zkušené elektrikáře žádný problém zapojit.zkusím je ještě mrknout kde jsem to viděl
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: pozdrav

Příspěvekod guest » 17 dub 2007 19:15

memphisto píše:usb a datový kabel je jedno a to samé.strkají se oba do konektoru mobilu jak je nabíječka a handsfree ale servisní se vkládá do mobilu místo sim karty!rozdíl v ceně mezi nimi je hodně velký.normální (datový nebo USB ) pořídíš do 500 ale servisní stojí i 15000 a přitom nevím co je na tom tak drahého.někde na netu jsem viděl schéma zapojení toho servisního kabelu včetně soupisu součástek takže pro zkušené elektrikáře žádný problém zapojit.zkusím je ještě mrknout kde jsem to viděl

Já to myslel tak, že ne každý kabel se nedá použít na správu softu. Měl jsem kdysi kabel k Siemensu a ten podporoval jen obrázky apod. Viz zde. něco podobného T230 http://datovekabely.kvalitne.cz/
Kdybys mašel to schéma tak ho sem hoď. Dík!

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 19 dub 2007 15:10

No jo, přes ten kabel ti šli jen obrázkx,protože byl nejspíš jen datovej a přes ten soft. nepřehraješ. Na to potřebuješ servisní
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 19 dub 2007 15:14

majkll píše:No jo, přes ten kabel ti šli jen obrázkx,protože byl nejspíš jen datovej a přes ten soft. nepřehraješ. Na to potřebuješ servisní


není to až tak úplně pravda.některé datové kabely umějí přehrát FW ale musí podporovat flashování
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Odblokovaní - VYŘEŠENO

Příspěvekod guest » 19 dub 2007 15:21

Už se tím netrapte. Jsem zase o něco moudřejší, ale to opravdu nemá cenu odblokovávat. Díky všem!

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 19 dub 2007 15:25

není zač ale ještě pořád hledám to zapojení servisního kabelu.až to najdu tak ti pošlu odkaz do SZ
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 19 dub 2007 15:29

Jo memhisto, máš pravdu. Tak pokud to je vše,tak tam připište vyřešno , at se to nedrží v top30
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti