k750i - nejde nastavit tapetu

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

draaq
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

k750i - nejde nastavit tapetu

Příspěvekod draaq » 24 dub 2007 22:20

co s tim? muzu vybrat jakykoliv obrazek a stejne mi tapeta nejde zmenit. cim to?

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: k750i - nejde nastavit tapetu

Příspěvekod guest » 24 dub 2007 22:27

draaq píše:co s tim? muzu vybrat jakykoliv obrazek a stejne mi tapeta nejde zmenit. cim to?

Sice K750i nemám, ale ten problém je asi velmi obecný (nastavení tapety je u těch e nejspíš všude stejné). Přečti si ještě jednou manuál. :smile: Případně napiš, jak to nastavuješ. Nejde, je dost velký pojem.

draaq
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod draaq » 24 dub 2007 22:51

u byvaleho meho mobu K700i zadny problem nebyl. zkousel sem hodit na tapetu nejdrive pekne obrazky, pote oficialni z netu, ktere jsou primo pro K750i, pote i ty, ktere by rozjel praded mobilu s obrazky(rozliseni 124x128 bodu bylo to nejmensi, co jsem zkusil nez jsem to vzdal). to bych v manualu nenasel :) pritom vse ostatni bezi, jak ma. obrazky jako tapetu jsem zkousel implementovat na ruzna temata, pokazde stejny vysledek. zadny obrazek, obrazek tematu "zmizel"(zbylo jen prazdne pozadi, jakoby pokus o nahrazeni, ale neuspesny). jinak uz nevim, jak bych to popsal :)

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: k750i - nejde nastavit tapetu

Příspěvekod Verxes » 24 dub 2007 23:22

draaq píše:co s tim? muzu vybrat jakykoliv obrazek a stejne mi tapeta nejde zmenit. cim to?

Jakou tam máš tapetu teď? Nějakou ze schéma? Změň schéma a postup opakuj - popř. zkus tapetu nastavit přes nastavení displeje (nebo naq fotce . další použít jako, tapeta..). Pokud problémy přetrvávají, přehraj soft(jestli je záruka, tak to odnes tam...)

draaq
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod draaq » 24 dub 2007 23:27

Změň schéma a postup opakuj - popř. zkus tapetu nastavit přes nastavení displeje (nebo naq fotce . další použít jako, tapeta..). Pokud problémy přetrvávají, přehraj soft(jestli je záruka, tak to odnes tam...)
_________________

prave ze zadnou tapetu. jen schema. tapeta mi nejde dat na pozadi zadna. mam jen obrazek na pozadi, co je v tematu. tema se mi libi, ale tapetu chci jinou jednoduse. nastaveni-displej-tapeta jsem zkousel - zadny vysledek. fotka z galerie-moznosti-pouziti-volba pozadi/tapety - nefunguje. software nemam jak prehrat - spustit aplikaci update service nemuzu, zobrazi se chyba :evil: bude to chtit asi zajit do obchodu, kde jsem ho koupil. mam ho 2dny a uz jsou problemy..ach jo :mad:

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 25 dub 2007 13:04

draaq píše: prave ze zadnou tapetu. jen schema. tapeta mi nejde dat na pozadi zadna. mam jen obrazek na pozadi, co je v tematu. tema se mi libi, ale tapetu chci jinou jednoduse. nastaveni-displej-tapeta jsem zkousel - zadny vysledek. fotka z galerie-moznosti-pouziti-volba pozadi/tapety - nefunguje. software nemam jak prehrat - spustit aplikaci update service nemuzu, zobrazi se chyba :evil: bude to chtit asi zajit do obchodu, kde jsem ho koupil. mam ho 2dny a uz jsou problemy..ach jo :mad:

Tak to asi bude chyba softu, dones to do obchodu na záruku a oni ti to přehrajou (když si předem zazálohuješ mobil v PC, třeba přes MyPhone Explorer, tak jim to řekni a většinou to udělají na počkání).

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Moriss » 25 dub 2007 13:59

Ale to jsi jeden z mala... Ja mam tento telefon uz skoro dva roky a (temer) maximalni spokojenost... A ted uz stoji opravdu jenom par penez, takze si ho kupuje kde kdo... Ma ho dnes opravdu skoro kazdy. Ale k tomu tvemu problemu... Skocil bych si s tim asi do obchodu at ti nahraji firmware.. Kdyz to mas jen dva dny tak ti to vubec nemusi trhat zily. Je divne ze to nejde, bude asi chyba v tom firmwaru v telefonu.

draaq
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: duben 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod draaq » 25 dub 2007 22:32

ok, uz to funguje. mam ale jiny problem: :-)

snazil jsem se spustit jeden program - Update service pro mobilni telefony primo od vyrobce(Sony Ericsson). Zkousel jsem napsat i jim do centra podpory, ale neozvali se zatim, ptz mi nejde spustit.

po poklepani na Update Service=>

ma3platform.exe - chyba aplikace
Nastala vyjimka unknown software exception (0x80000003) v aplikaci na miste 0x7c901230.

Klepnutim na Ok tlacitko ukoncete program.
Chcete-li program ladit, klepnete na tlacitko Storno - lazeni mimochodem nic neresi.

nevite, co s tim?
(jinak pro me jako pro studenta 5300,- par penez nebylo, takze znechuceni - novej mob a hned do obchodu zpatky. ted uz ale slape. sem tam cukne, ale asi mam slozity schema plus tapetu nebo co. haha.)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jak nastavit tiskárnu?
    od doremi » 27 pro 2023 09:26 » v Vše ostatní (hw)
    4
    859
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 pro 2023 11:56
  • Nelze nastavit Letter jakýkoliv na DIsku Příloha(y)
    od xCloudGirl » 13 led 2024 15:38 » v Problémy s hardwarem
    6
    888
    od xCloudGirl Zobrazit poslední příspěvek
    14 led 2024 20:00
  • Návod jak nastavit výchozí emailový klient. Příloha(y)
    od atari » 17 dub 2023 12:27 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1053
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2023 21:17
  • Nejde nastavit vyšší rychlost spojení než 100/100 (Mbps) Příloha(y)
    od Kubista33a » 24 kvě 2023 12:06 » v Sítě - hardware
    8
    1510
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    25 kvě 2023 22:55
  • Tiskárna HP Deskjet 2130 nelze nastavit jako výchozí v notebooku
    od Zabral68 » 24 srp 2023 18:59 » v Problémy s hardwarem
    2
    792
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 10:11

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti