Sus MemoPad 7 a čas

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sus MemoPad 7 a čas

Příspěvekod liborek » 01 kvě 2016 15:33

Kluk dostal loni pod stromek tento tablet.Jednou byl na reklamaci, ale jinak jede dobře.Já s ním nepracuji/syn bydlí jinde/tak nevím kdy to nastalo ale je tam problém s časem.Ukazuje pořád o půl hodinu víc než je opravdový čas.Zkoušel jsem vše možné.Nastavoval časová pásma, města, hledal jsem něco jak by to šlo nastavit natvrdo ručně-nenašel,podle mě by se to stejně změnilo po spojení s netem.Píše to tam čas stále o tu půl hodinu.Když tam dám jen ze strandy čas v jiném pásmu/např.Tokio/tak je to taky blbě o tu půl hodinu.Kdyby to bylo rozdílné o hodinu, tak by se to dalo zdůvodnit , že má problém s těma pásmama, ale půl hodiny. :evil: Na netu jsou dotazy spíš, že se na tomto modelu čas zpomaluje, ale na tenhle problém jsem nic nenašel.Popř jde tam nějak nastavit čas offline ručně, v návodu nic není.
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53531
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sus MemoPad 7 a čas

Příspěvekod petr22 » 01 kvě 2016 15:39

Venezuela. Tam si vymysleli vlastni casove pasmo posunute o 30 minut proti ostatnim.

Ted vazne, vyzkousel bych neco jako je toto:
https://play.google.com/store/apps/deta ... Sync&hl=en

https://play.google.com/store/apps/deta ... sync&hl=en

To ze tyhle lacine OEM tablety ukazuji nesmyslne cas je normalni, pokud mi to vylozene nevadi (email klient) tak to neresim.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů