Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

michael95
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Příspěvekod michael95 » 26 říj 2016 18:37

Zdravím, mám menší problém s nabíječku od tabletu Acer Iconia One. Jedná se o to, že k tomu, aby nabiječka začala nabíjet, je potřeba pohnout s konektorem trochu do boku (směrem doleva, pokud je nabíječka otečena štítkem dolů), tak aby byl konektor v USB výstupu mírně nakřivo. Zkoušel jsem to z jiným kabelem a je to stejné. Jinak jsem to provizorně opravil, tak že jsem tam dal trochu papíru, tak aby to tlačilo doboku a ještě jsem se posadil, tak aby se kabel ohnul do strany. Protože však nevím jestli to nepřestane fungovat, tak se ptám,njestli neexistuje lepší způsob. Nabíječku bohužel rozebrat nelze, reklamace taky nepřichází v úvahu, protože tablet mám minimálně 1,5 roku.

Reklama
Uživatelský avatar
kwogate
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 145
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Příspěvekod kwogate » 28 říj 2016 08:23

Pokud to chápu dobře, tak to není chyba nabíječky, ale spíš microUSB konektoru u tabletu. Pokud máš tablet rok a půl, můžeš to zkusit reklamovat (nevím, jestli se na to vztahuje stejná záruka jako na nabíječky a baterie - tedy půl roku).

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53597
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Příspěvekod petr22 » 28 říj 2016 08:30

Zaruka v delce pouheho pul roku neexistuje, na nabijecky i akumulatory plati standardni 2 leta zaruka.

Nicmene v tomhle pripade se pravdepodobne jedna o mechanicke poskozeni konektoru na zakladni desce tabletu, takze reklamace muze byt zamitnuta - nicmene kazdy kdo nekdy drzel pajecku v ruce to dokaze opravit a nasledne napr. pomoci epoxidu zajistit aby se to neopakovalo.

michael95
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Příspěvekod michael95 » 29 říj 2016 13:19

Jenomže k přerušení napájení dojde pouze tehdy, pokud je konektor v nabíječe umístěn tak, že se může pohybovat. Pokud konektor podrzim v poloze, při které nabíječka nabíjí, pak s druhým koncem konektoru, který vede do tabletu můžu klidně vrtět a napájení se nepřeruší.

michael95
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Chyba USB výstupu na nabíječe od tabletu

Příspěvekod michael95 » 26 úno 2018 08:13

Problém je vyřešen asi půl roku vyřešen; koupil jsem nový adaptér.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti