I Phone SE

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Barik7
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: září 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

I Phone SE

Příspěvekod Barik7 » 10 led 2017 16:54

Ahoj, budu si kupovat nejspíše I Phone SE a bude to moje první jablko. Chci se zeptat, jak je to se sdílením obrázků, videí, hudby s PC (windows). Slyšel jsem, že se musí přetahovat obsah přes iTunes. Je tu někdo, kdo by mi to trochu vysvětlil, jak to funguje? Díky moc

Reklama
Martyklada
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod Martyklada » 14 led 2017 13:12

Ahoj, hele na začátku mě to decentně štvalo, ale nakonec to nebylo tak zlé.
Musíě mít iTunes, připojíš mobil k pc, zapne iTunes, mobil a pc se propojí.
Co se týká filmů, tak je nejlepší stáhnout do mobilu (já mám VLC) a přes políčko aplikace -> v seznamu apk najedeš na VLC ->přesunou soubory a přetahuješ.
Co se hudby týká, tak políčko hudba -> a už přetahuješ.
na konci dáš synchronizovat a jsi doma.
Nicméně osobně doporučuju kouknout na návody na youtube, přecejenom je to přehlednější, když to vidíš :)

Krantz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 626
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod Krantz » 14 led 2017 13:16

Spolužiačka má SE a po asi roku čo ho už má som si povedal, že v živote by som si SE nekúpil, pretože sa mi vôbec iOS nepáči. Jedine čo je na tom super podľa mňa je asi to, že maš iPhone zvuk a možno že sa len chceš predviesť, že maš drahý telefón, ale ja mam Xiaomi Redmi Note 3 PRO a má lepšie rozlíšenie ako ten SE 1920x1080 a ten SE ma videá v 720p na YT maximálne. + veľký cenový rozdiel medzi 200€ a 450(vtedy ho kupovala).

Martyklada
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: květen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod Martyklada » 14 led 2017 13:19

To už je o preferenci droidu x jabka. Měl jsem android a když jsem přešel na jabko, tak mě uchvátilo, jak všechno šlape, běhá v pohodě, nic se nenačítá nijak dlouho.

Je mi jasný, že o tomto bychom se tu asi mohli hádat hodiny, odkazovat na parametry a stejně bychom se nikam nedostali. Zkusme aspoň nějak odpovědět autorovi na jeho otázku ;)

Krantz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 626
Registrován: duben 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod Krantz » 14 led 2017 13:31

Ja by som sa ani nehádal. Len som mu napísal môj názor. SE a S6 je tam veľký cenový rozdiel. Ak chceš niečo v tej sume tak si skús pozrieť na bazaroch S6, pretože niektorí ľudia mali S6 kúpili S7 a teraz predávajú S6.

mariho
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 341
Registrován: leden 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod mariho » 14 led 2017 14:13

tak si koupí s6, na kterou už nebudou nové aktualizace androidu a začnou se sekat a nefungovat.. pokud android, tak jedině čistej.. nicméně jabko je jabko a pokud ti vyhovuje velikost se, tak neni co řešit.. jinak itunes je ze začátku trošku nepřehlednej, ale jinak super, po pár zapnutích je naprosto super a jejich jednoduchost a funkčnost v zálohování je bezkonkurenční..

Uživatelský avatar
ondoubek
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4324
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod ondoubek » 14 led 2017 14:24

iTunes je asi jediné mínus co ten telefon má, ale dá se s tím naučit. Fotky jdou přetahovat přímo ze složky, muzika přes iTunes a filmy přes VLC. Rozlišení rozhodně mínus není, na dané uhlopříčce má vynikající jemnost, display má vysoký jas a slušnou čitelnost na slunci.

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: I Phone SE

Příspěvekod SamerLP » 14 led 2017 15:01

mariho píše:tak si koupí s6, na kterou už nebudou nové aktualizace androidu a začnou se sekat a nefungovat.. pokud android, tak jedině čistej.. nicméně jabko je jabko a pokud ti vyhovuje velikost se, tak neni co řešit.. jinak itunes je ze začátku trošku nepřehlednej, ale jinak super, po pár zapnutích je naprosto super a jejich jednoduchost a funkčnost v zálohování je bezkonkurenční..

S6 čo som osobne čítal má ešte dostať Android 7, ale neskôr ako S7, čo je smutné :( Ale stavím sa, že novší android tam už nikdy nebude.
Taktiež pri iPhone podpora aktualizácii je asi najlepšia, na takom iPhone 5 ešte v pohode je najnovší iOS 10. Ale časom aj ten dopadne možno ako iPhone 4 ktorý neviem teraz presne iOS má, ale tuším 7, alebo 8.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti