Mobil kolem 6000Kč

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
SamerLP
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1743
Registrován: srpen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobil kolem 6000Kč

Příspěvekod SamerLP » 08 úno 2017 21:19

kupjec píše:@SamerLP, jak mají tví přátelé špatné zkušenosti se Samsungy, tak mé okolí naopak jen ty dobré. Samsung aktualizuje sve zařízení na Nougat s novým prostředím, ne Touchwiz, ale GraceUI a pochybuji, že se ještě zpomalí. Po přechodu na 64bit architekturu je čím novější systém => plynulejší chod (lepší práce s pozadím a pamětí).

5S nemá NFC, má při spojení s hodinkami a autem problematické vynechávající BT, slabší foťák a ohledně té čtečky, tak její rychlost není taky úplně to pravé ořechové a nemluvím o baterce.

Nejde o to, že by mali zlé skúsenosti, len ide o to, že skôr nemajú prachy na nejaký Samsung Galaxy S6 či S7, čiže im ostala iba táto voľba, ale tieto A3 sa im nejako extra nevydarili, mi príde, že to je skôr taká verzia Samsung Galaxy S6 mini, aj to nevydarená, lebo oproti S6tke je aj o 50% slabší ten mobil. (S6tku som vlastnil, doteraz ju má známa z rodiny, čo som jej ju dal, a šlape ešte dobre, čiže viem to porovnať).
S tým slabším foťákom tiež nesúhlasím, pretože obecne je známe, že iPhony majú dobré foťáky a je to aj pravda. Áno, pri baterke to zase je o niečo horšie, ale to je taký problém kúpiť takú Xiaomi powerbanku ktorá je lacná, nie, nie je to problém.
No hej tá čítačka je slabšia... ale aspoň nejaká.
Taktiež osobne ešte môžem doporučiť iPhone kvôli dobrému zabezpečeniu, a celkovo tomu plynulému systému.

Zakk píše:Ještě mě napadá z3 compact.. měl jsme ho a je to dobře vyladěnej telefon.. jediný čím mě hodně sklamal byl fotoaparát.

Chce mobil aj na fotenie čiže xperia ktorá má naprd foťák je mu nanič, taktiež celkovo je to s xperiami smutné, že majú slabé foťáky keď pritom Sony by ich mal mať pri svojich mobiloch najlepšie pretože Sony sám robí kamery či foťáky...

Reklama
Uživatelský avatar
kupjec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: září 12
Bydliště: Opava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobil kolem 6000Kč

Příspěvekod kupjec » 09 úno 2017 00:14

To se SONY a jejich foťáky je až k zamyšlení proč nepropojovat divize, ale to je téma jiné. Proti 5S bych nic neměl kdyby neměla své odpracováno, nástupce zde již má. Je to jako bych měl vřele doporučovat zmiňovanou S6. Neudělal bych to. Chyběla by mi důvěra v aktualizace (S6 má potvrzenou osekanost) a hlavně SD karty. Ono koupit iPhone je věc jedna, ale koupit 16gb je již zoubek veliký a ačkoli si vystačit jde, tak pro pohodlné užívání je 32gb minimum. U konkurence to řeším 16+64+cloudy. Přeci jen, cpát každý film a hlavně dokument na cloud? Jsme sice v době LTE-A, ale zdaleka není všude a dost si připlatíme.

A ohledně foťáku: přední kamera.. prosím, nebudeme koukat na MP, ale 1.2? Co se týče zadní, tak stačí. Dá se vyhrát i s dodatečnými "oky" (ebay, ali..), ale problémy se sluncem mi v praxi vadily neskutečně. Šmouha přes celou fotku a je po venkovních radovankách. U své A510 sice kontrast stahuju snad vždy (vadí mi Samsung přeexponovanost), ale fotí mnohem lépe než naše hvězda minulých let. (Pozn.: dnes cena shodná).
Sestava na mém profilu. | // Telefon: Nothing Phone (1) +Galaxy Watch Active 2


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaký nový foto "mobil" do 6000Kč
    od michal84 » 01 zář 2023 13:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    18
    5809
    od pazdrat Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 07:06
  • Mobil pro mamku kolem 4500 Kč
    od Grander » 16 črc 2023 14:11 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1562
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    16 črc 2023 14:11
  • PC na hry kolem 25t
    od zeus » 02 črc 2023 10:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1180
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    03 črc 2023 23:52
  • Herní PC kolem 40k
    od maranicitel » 02 srp 2023 18:34 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    1037
    od maranicitel Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 16:23
  • Notebook kolem 20tis.
    od mlc17 » 24 lis 2023 10:35 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    42
    7535
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    19 led 2024 23:49

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů