Nvidia SHILED tablet K1 || CONTROLLER

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
kupjec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: září 12
Bydliště: Opava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nvidia SHILED tablet K1 || CONTROLLER

Příspěvekod kupjec » 12 bře 2017 23:36

Zdravím,

jedná se o tablet Nvidia Shield Tablet K1,

hned ale k věci. Doma mám Xbox One S controller a PS3 ovladače. Přijde mi hloupé kupovat další ovladač (Shield controller), který funguje prý na bázi wifi-direct (předchozí bluetooth, i PS3 tuším?). Hraju sice přes Wifi kartu ve svém pevném PC (viz můj profil), ale očekávám, že běžné hry (Tomb Raider,..) bych si na zmíněném Shield ovladači mimo Shield K1 nezahrál. (Aneb tak, jako si je můžu zahrát na Xbox One S ovladači).

Jde mi o to, se vyhnout nákupu dalšího ovladače. Ovladač Xbox One S mi nejde připojit k tabletu vůbec. (Třeba k telefonu jde, čím to je? Nvidia jej nějak blokuje?), ale PS3 skrze redukci > kabel funguje (divné, že One S nikoli, PS3 nemá kompatibilitu skoro v žádné hře a proto jej užívám jen na GooglePlay hry).

=> Co udělat pro to, aby mi One S ovladač fungoval alespoň skrze kabel? Případně proč mi nejde ovládat hry při Nvidia GameStream a připojeném ovladači přímo k PC (tablet spoléhá tedy jen na dotek), když v režimu Steam Big Picture ovladač (One S) funguje bez problémů? Spustím-li ale hru, tak jako by se vypnul a uprostřed obrazovky se na mě směje jen kurzor. Ať dělám a resetuji ovladač jak chci, ve hře ani muk (tváří se připojeně). Přepnu ale zpět do BigPicture a ovladač okamžitě funguje jakoby nic.

pozn. Při připojeném PS3 přes redukci se na ploše Shield Tablet K1 mohu pohybovat jak chci a hrát GP hry jak chci. Přepojím-li jej ale za Xbox One S ovladač, tak ten jen zavrní, jakoby i chtěl.. Ale stane se jen velký prd.


Řešil nějaký majitel tohoto tabletu podobnou problematiku?
díky za tipy a odpovědi!
Sestava na mém profilu. | // Telefon: Nothing Phone (1) +Galaxy Watch Active 2

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • tablet pro stojan v obchodě
    od teichmann.ondrej » 18 črc 2023 14:30 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    2214
    od teichmann.ondrej Zobrazit poslední příspěvek
    19 črc 2023 12:40
  • iPad, nebo Windows tablet
    od Jeryk » 16 říj 2023 07:42 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1747
    od Jeryk Zobrazit poslední příspěvek
    20 říj 2023 06:40
  • Nový tablet a přenos obrazu do televize
    od Radekkk » 16 zář 2023 22:22 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    3560
    od Radekkk Zobrazit poslední příspěvek
    18 zář 2023 09:08
  • Ray Tracing nVidia vs AMD
    od ShadowWord:Pain » 22 črc 2023 14:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1766
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 13:30
  • Nvidia 1060 chyba 43
    od Brasi » 18 čer 2023 10:42 » v Problémy s hardwarem
    2
    787
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 čer 2023 15:40

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host