Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Příspěvekod Tomina » 07 črc 2008 20:22

Tak jsem si ho jel ošahat na živo a řeknu vám,celkem mě zarazila tloušťka..jsem zvyklý na žiletky od Motoroly a tak to pro mě byl šok, jinak ovládání mě přišlo celkem v poho a rychlost taky..ale budu ještě přemýšlet, protože stále mě láká dotykový displej se stylusem.. :lol:

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Příspěvekod memphisto » 07 črc 2008 21:51

nj ale s dotykovým displayem se do 5k nevejdeš. foťák bych bral u PDA spíš jenom jakou takovou maličkost, které potěší, ale není potřeba. od pořádného focení je foťák. kvalita fotek z PDA se foťákům těžko vyrovná (myslím ty rozlišením odpovídající). podle mě máš na výběr jen z toho HP a staršího (pokud dobře seženeš) HTC S710 VOX či S730 Wings.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Zdendys75
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 273
Registrován: květen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Příspěvekod Zdendys75 » 07 črc 2008 22:00

No na šířku u tohodle telefonu si myslím že good.Je dokonce tenčí než N70 a to je v porovnání vůči smartphone co říct.Asi ho taky prubnu.

Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Příspěvekod Tomina » 08 črc 2008 19:50

Tak jsem to promyslel, a jelikož jsem tuhle potřeboval fotit a jediný foťák v naší rodině je ten v našich mobilech s tím, že já a otec máme oba 1Mpx., tak mi došla trpělivost a zakoupím nějakej normální foťák. Možná si budete myslet, že jsem magor, ale naše rodina nikdy foťák nepotřebovala a když, tak byl doma klasickej na film. Takže na HP kašlu a přišetřím a koupím nějaký HTC s tím, že na foťáku nelpím, podle mě ta kvalita tech fotomobilů oproti klasickým digifoťákům nebude nikdy nic moc..vždy kvůli ceně se musí něco ostrouhat..

Jinak HP je fajn Smartphone za dobrou cenu, hodně jsem o něm přemýšlel, i teĎ stále o něm přemýšlím, ale vlastnost, která mi zprvu připadala jako super věc, a to velikost klasického telefonu, mi nyní příjde jako nevýhoda a hlavně po té, co mi kámoš ukázal svůj komunikátor a jak do toho mlátí stylusem, jsem změnil názor..buď to udělám tak, že si nechám mobil a soustředím se pouze na PDA (bez možnosti GSM) nebo dám mobil pryč a zakoupím komunikátor, tedy PDA s možností volat..ještě uvidím..přemýšlím stále..mám před sebou časopis Svět mobilů a na něm HTC Touch Diamond a musím vám říct, že jsem se do něho zamiloval, jen ta cena :x
Taky jsem přemýšlel o iPhone, ale to jsem zavrhl, protože nebude dlouho trvat a tak jako Motorola přišla se žiletkovým vzhledem, tak budou i ostatní výrobky napodobovat iPhone...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone či PDA ???Poraďte pls..

Příspěvekod memphisto » 08 črc 2008 20:21

jj Touch Diamond je naprostý luxus. né nadarmo je vyhodnocen mezi prvními 15. mobily vůbec. mimochodem prvních 15 míst z 90% okupují PDA, MDA od HTC :smile: seznam mobilů je na www.mobilmania.cz od HTC bych bral HTC Touch Pro (Raphael), ale ještě se neprodává.

být tebou, tak opravdu první koupím ten foťák (pokud tedy opravdu nutně nepotřebuješ to PDA).je to věc, co se vždycky hodí
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Minecraft kniha - poradte Příloha(y)
    od michal84 » 18 kvě 2023 16:14 » v Vše ostatní (Off topic)
    1
    2165
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    07 črc 2023 10:52
  • Poraďte GPU+Zdroj+Casu
    od ttomasek » 20 led 2024 20:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    1183
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    23 led 2024 21:27
  • Chrome načítá stránku hned po zapnutí PC Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/54978-chrome-nacita-stra Příloha(y)
    od kellne » 13 bře 2024 09:30 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    907
    od kellne Zobrazit poslední příspěvek
    13 bře 2024 21:27

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host