PDA: HTC touch cruise

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

devil.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: duben 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

PDA: HTC touch cruise

Příspěvekod devil. » 18 pro 2008 15:56

Zdravim,
nevim jiste, zda to patri do tohoto fora, ale treba mi nekdo poradi :)

Mam ted nove vyse uvedeny pristroj a trochu s nim zapasim. Chtel jsem z prilozeneho CD nainstalovat synchronizacni soft, ale zastavil jsem se hned na prvni obrazovce - pry spatny Flashplayer. Tak jsem ho dle pokynu preinstaloval, ale ta pitoma hlaska se tam objevila zas. Nevim tedy jak dal ani co je za problem. Je pravdou, ze odkaz na instalacnim CD me hazel na stranky Adobe pres IE, pricemz ja pouzivam Firefox, ale to snad by problem byt nemel. Kazdopadne mam 100% fungujici Flash ale instalovat z disku nemuzu.

Taky mi to neslo pripojit na WiFi doma, resp. pripojeni se povede, signal je silny, ale nelze vubec pouzivat internet. Pritom v praci se do WiFi site dostanu uplne bez problemu a internet taky funguje.

/přesunuto do výstižnější sekce. memphisto

Reklama
Uživatelský avatar
.luba.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 915
Registrován: březen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: PDA: HTC touch cruise

Příspěvekod .luba. » 18 pro 2008 16:25

Zdravím. Možná ti zde někdo poradí ( ale spíše doporučuji tento web kde ti určitě pomohou vetší odborníci přes "smartphouny" )
Hodně zdaru
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php? :inlove:
Zkuste Google než založíte topic // CPU-Z HJT google HW-Monitor Ccleaner
Sestava: AMD ATHLON 5000+BE,GPU 8800GT OC,RAM CORSAIR 2GB CL5,MB GIGABYTE 690G,HD SPINPOINT 240GB,CASE CM 330 ELITE,ASUS 22" 2ms, //UPC 10mbit

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PDA: HTC touch cruise

Příspěvekod memphisto » 18 pro 2008 18:30

ten program se jmenuje ActiveSync? pokud ano,stahni si nejnovejsi verzi ze stranek MS. mam HTC TyTN II a pouziva ActiveSync. jinak nastaveni pripojeni se nastavuje v start - nastaveni - pripojeni a tam si nastavis preferovane technologie pripojeni a nebo mrkni na nastaveni wifi jestli tam nemas predvyplneny DNS server.s tim jsem mel taky potize a nebo upravit zabepeceni wifi doma
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

devil.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 171
Registrován: duben 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: PDA: HTC touch cruise

Příspěvekod devil. » 20 pro 2008 23:00

Dík za rady. ještě mě napadlo, zda není problém kvůli firewallu, mám Kerio.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů