Jake pda?

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 14:05

1) priority nastavíš pod Start - Nastavení - záložka Připojení - Připojení - záložka Upřesnit. Tam nastavíš preferované body přístupu a kdy je používat. Mě také svítí pořád u stavu signálu E (EDGE), ale pokud u stavu signálu je nahoře ikona antény, tak nejsi připojen (to zjistíš i kliknutím na to G či E.napíše to jestli jsi připojen a pokud jsi, tak to ukáže dobu a pokud ne, tak to napíše).Pokud by sji byl připojen, tak ikona antény se změní na G či E. Pokud se budeš k nějakému bodu připojovat, tak tě upozorní pop up oknem.

2) GPS program nebude nainstalovaný. Ten bude někde na instalačních CD. U HTC je tam většinou trial Tom Tom a máš ke stažení jednu mapu města zdarma. Jinak každý program potřebuje k používání GPS jiné nastavení (to nastavíš pod Start - Nastavení - Sytém - Externí GPS). Pro rychlejší načítání polohy při používání GPS doporučuji aktualizovat program Rychlé GPS. Každá aktualizace má platnost 7 dní

3) nastavení jednotlivých prvků? Co konkrétně myslíš?Jinak existuje spousta jiných schémat.Přímo v nastavení můžeš vybírat, které se budou a nebudou zobrazovat

4) sluchátka jsou strašná a hodí se tak na telefonování a né poslech hudby a jsou nehorázně drahá :?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 27 bře 2009 16:38

memphisto píše:...

Dik za odpoved

1. No prave ze nikde nemam nabitku upresnit/advanced. A stale me tam sviti velke G vedle anteny, ale asi mas pravdu ze kdyz nesviti u anteny tak nejsem pres gprs pripojen- lehce me to zmatlo proc tam teda stale sviti.

2. Jasne, to jsem si myslel.

3. tim jsem myslel jestli si ten layout muzu poskladat sam- vim ze si tam muzu vybirat ale ty uz jsou slozeny vyrobcem, nekde je napr. weather a v jinym schematu zas neni a chtel bych ho tam treba- pokud to nejde tak to je docela skoda, aby si uzivatel nemohl udelat svuj uvodni screen dle sebe.

Jinak k tomu mimu predchozimu postu pribyl edit:P mrkni na to pls

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 17:22

pokud přeinstalováváš PDA, tak nepotřebuješ žádné CD. Stačí ve Start - Nastavení - Systém - Vymazat paměť (nevím, jak to budeš mít ty v angličtině) a pak jen potvrdíš pár hlášek, PDA se vypne a pak po najetí se znovu nainstaluje OS a nastavíš si ho a jedeš dál s čistou instalací

PS: nebo taky se zresetuje, když strčíš třeba stylus na pár sekund do díry s tlačítkem reset
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 27 bře 2009 17:24

Prave to se mi povedlo udelat, ale po restartu zmizeli nejaky ikony, ktere tam predtim byly. Asi zas neco delam blbe...

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 17:40

myslíš ikony na úvodní obrazovce? po hard resetu se vše vrátí do továrního nastavení a musíš to všechno nastavovat znovu
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 27 bře 2009 19:49

Jo, to bude asi ono, musim si s tim jeste pohrat neco zmizelo a neco je totalne rozhazeny. Jeste takovej dotaz- jak si muzu ikony v hlavnim menu (po kliknuti na start) usporadat dle sebe? Mam tak ted menu na 3strany, rad bych si nektery aplikace nahazel do prislusnych slozek- napadlo me pomoci file exploreru, ale nejak tam nelze aplikace presouvat, jak na to?

- snad posledni dotaz
dik :D

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 27 bře 2009 20:11

jo, tak to nevím, ale určitě to nějak půjde. ta první část jsou napevno záložky, druhá část se mění podle používání. teda pokud máš Windows Mobile 6 pro
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 28 bře 2009 23:42

Tak uz jsem vyresil- total commanderem. Jinak furt nemuzu prijid na kloub, tem zmizenym aplikaci- jez jsem zavinil nechtenym cleanem storage. Docela me dostalo ze v baleni jsou 3cd a ani na jednom neni nejaky BACKUP ktery by nastavil pristroj do tovarniho nastaveni, nebo zkratka aplikace se kterymi se pristroj dodava. Takhle jsem si neco koupil, nechtene jsem dal hard reset a s nadsazkou receno jsem o pulku aplikaci prisel. docela me to stve.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 29 bře 2009 00:08

Na těch CD by někde měl být program Spirite BackUp nebo tak nějak se jmenuje a sním zálohuješ svoje PDA
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 29 bře 2009 01:06

nic takovyho neni, ale otazka nebyla smerovana na zalohu. Pri tom clean sotorage jsem evidentne prisel o aplikace ktere tam byly pred nim, resp. aplikace s ktermi mi telefon prisel.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod memphisto » 29 bře 2009 01:24

Jaké aplikace konkrétně? Určitě nebyly důležité pro běh systému. Většinou se jedná o aplikace pro rychlé nastavení netu atd.Všechny by se měly dát stáhnout na stránkách HTC
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

TomBiker
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: březen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jake pda?

Příspěvekod TomBiker » 29 bře 2009 11:20

No jasny, ten clean storage vymyzal vsechno krom systemu- vymazal ale aplikace ktere byly s tim pristrojem od htc dodany. Prave ze na stankach htc jsem byl a docela slaby- nic moc jsem tam nenasel. Asi budu muset sehnat nekoho s rose a porovnat co chybi a popr. doplnit. Ale jak jsem rikal docela me prakvapilo ze na dodanych cd nic takovyho neni a uzivatel co proste omylem nebo pozdeji pouzije storage clean tak ma proste smulu a aplikace od htc jsou v haji...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Jaké RAM do notebooku?
    od gully » 08 úno 2024 20:53 » v Problémy s hardwarem
    12
    885
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 10:03
  • Jaké mini PC pro běžného uživatele?
    od Baader » 14 kvě 2023 16:07 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    467
    od Baader Zobrazit poslední příspěvek
    14 kvě 2023 16:07
  • Jaké je nejspolehlivější cloud úložiště pro dokumenty?
    od Matiseli » 14 čer 2023 05:26 » v Vše ostatní (inet)
    5
    2370
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    14 čer 2023 18:50
  • Propagace služeb - jaké jsou nejlepší možnosti?
    od HelFix » 09 pro 2023 13:16 » v Komunikace na internetu
    1
    2094
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    09 pro 2023 22:15
  • Jaké náležitosti by měl splňovat software, když ho chci „vydat“?
    od Grander » 27 čer 2023 16:25 » v Programování a tvorba webu
    4
    1717
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 22:34

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti