Nelze nainstalovat ani Windows XP?!! (prázdná obrazovka)

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Uncle
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nelze nainstalovat ani Windows XP?!! (prázdná obrazovka)

Příspěvekod Uncle » 24 kvě 2010 16:39

Zdravím,

Možná si někdo pamatuje na můj minulý topic, kdy mi nešlo na bootovat DVD s Windows 7 ... no rozhodl jsem se že tam dám Windows XP a uvidím co dál ....

Tak jsem integroval do instalace windowsu Sata ovladače.. instalace mi najela, disk jsem naformátoval (pomalou metodou).. instalace dokopírovala soubory, restartovala laptop .. po restartu ovšem přeběhla linka a černá prázdná obrazovka ..... mechanika sice vypadá že něco dělá, ale za chvíly se vypne a laptop nevykazuje žádné známky práce .. když restartuju laptop, najede to až na modrou obrazovku kde se zobrazí hláška "setup is being restarting setup..." a po té opět černá prázdná obrazovka ....

Zajímavý postřeh - zkoušel jsem instaloval ubuntu.. zkušební verze jede, ale když ho chci nainstalovat zahlásí to errno 5 - input output error ..
že by sběrnice??
AMD 2600 ...
- Jeden z nejlepších procesorů co jsem kdy viděl ;-)

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nelze nainstalovat ani Windows XP?!! (prázdná obrazovka)

Příspěvekod Pic » 24 kvě 2010 18:13

Nejspíše je vadný - poškozený disk, nebo základní deska. Nejspíše to bude chtít servis.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Uncle
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 142
Registrován: leden 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nelze nainstalovat ani Windows XP?!! (prázdná obrazovka)

Příspěvekod Uncle » 24 kvě 2010 18:20

To si myslím taky, jenže kupodivu ten notebook s Vistou běžel normálně, což je zvláštní ...ale s deskou nejspíš taky něco bude, jelikož údajně občas vypadává flashka z USB (tím chci říct že jí NB nevidí) ...

Taky stojí určitě za zmínku že tomu nb nejede baterka.. může to stím mít něco společného? (je napájený přes trafo)

Edit: Disk je v pořádku, zkoušel jsem ho v jiném notebooku a jede perfektně (dal jsem na něj windows 7 ale jak mile jsem ho přendal zpátky do notebooku A nenabootoval) ...
AMD 2600 ...
- Jeden z nejlepších procesorů co jsem kdy viděl ;-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů