konflikt DVD-R a CD-RW? Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Ripller
Pohlaví: Nespecifikováno

konflikt DVD-R a CD-RW?  Vyřešeno

Příspěvekod Ripller » 26 pro 2004 09:33

zdrawim...mam napalowacku MSI a teraz som dostal DVD-R LG...zapojil som ju na jeden kabel s napalovackou a nemozem sa dostat vo Win XP k napalowacke...ked wyberiem pismeno, ktore symbolizuje napalowacku, tak mi napise "I:\ Nie je pristupny. Poziadavka nemoze byt splnena pre chybu na vstupno-vystupnom zariadeni." V Device manager nie su uvedene ziadne konflikty medzi DVD-R a CD-RW. Teraz som wsak DVD-R odpojil a vsetko ide v pohode. Na kabel od disku DVD zapojit nemozem, lebo nedociahne...

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 26 pro 2004 10:10

Takže když dáš ty mechaniky na kábel postupně jednu po druhý, tak fungujou obě bez problémů? Jsou obě správně najumperovaný a daný na káblu? Nezkoušel si třeba jen je na kabelu prohodit? A to, že kabel od disku nedošáhne nemusí bejt zas až takovej problém. Jen tak čistě pro pokus mechaniku vyšroubuj, připoj k disku a polož ji někam, tak aby nevisela na kabelu ve vzduchu a jen to vyzkoušej... Pak napiš, jestli si na něco přišel...

Ripller
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Ripller » 26 pro 2004 17:39

no uz mi to ide, ale newiem ako je to mozne - CD-RW bola nastawena na MASTER a DVD-R na SLAVE...tak som zmenil SLAVE na CABEL SELECT a uz to ide...

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 26 pro 2004 18:03

Nemáš je náhodou na káblu prohozený? Mechanika slave je uprostřed káblu, master je na konci...

Vilém Brož
Pohlaví: Nespecifikováno

MSI je SHIT

Příspěvekod Vilém Brož » 30 pro 2004 23:43

Mam problem s DVD RW MSI,kde mi z nejakyho duvodu pali DVD jen na 29-34 minut-podle toho jestli ma film hlAVNÍ MENU NEBO NE!pROSTE SE MI TO VZDYCKY POSERE NA 30.MINUTACH!

doufam ze je to tou SHitkou MSI!Jinak jestli je to fakt tim hnusem tak kupuju Plextora!!!
Dj.Willy
:twisted:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů