Winfast expert 2000 postup

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Miran25
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Winfast expert 2000 postup

Příspěvekod Miran25 » 11 úno 2007 19:32

Chci si náhrávat z TV.Ale nevím do jakého formátu abych to mohl pouštět na DVD
Mpeg 1 ,Mpeg 2,AVI,WMV,VCD,DVD.
Chtěl bych to nahrát vystříhat reklamy a vypálit na cd nebo dvd.Kterej formát je nejlepší?
Dík za tipy všem.

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Winfast expert 2000 postup

Příspěvekod guest » 12 úno 2007 07:29

Miran25 píše:Chci si náhrávat z TV.Ale nevím do jakého formátu abych to mohl pouštět na DVD
Mpeg 1 ,Mpeg 2,AVI,WMV,VCD,DVD.
Chtěl bych to nahrát vystříhat reklamy a vypálit na cd nebo dvd.Kterej formát je nejlepší?
Dík za tipy všem.

Nejlepší zkušenost mám s DVDPAL viz obr. http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=1161
ale tady záleží na použitých ovladačích - ty starší DVD PAL nepodporují.

Miran25
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Miran25 » 12 úno 2007 08:26

Nahraješ to do DVDPAL a pak v čem stříháš reklamy a jak to vypaluješ?

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 12 úno 2007 08:45

Miran25 píše:Nahraješ to do DVDPAL a pak v čem stříháš reklamy a jak to vypaluješ?

Stříhám to v Pinnacle a DVD dělám v NeroVision. Mělo by to jít v Pinnacle komplet, ale je s tím problém. Koukni sem: http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=12126
Vyzkoušel jsem spoustu kombinací a s touhle jsem nejspokojenější. Ty filmy ujdou, ale samozřejmě je to závislé na TV signálu. Některej film je skoro jako DVD a jinej ...

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 12 úno 2007 08:49

Jen podpořím Modráska měl sem možnost vidět presentaci jeho práce = pochvala a doporučení.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Miran25
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Miran25 » 15 úno 2007 10:11

Já mám v nastavení jenom DVD,nebo DirectBurnDVD.Tak zvolím DVD.Na střich z kamery používám Video Studio 10.To by nemělo vadit.Ale když v tom Pinnaclu vysekáš reklamy tak do jakého formátu to uložíš?.Vypalování v tom neru je good nápad.
Postup:
1.nahraješ to do DVD
2.střich reklam v pinnaclu nebo jiném softu na střich videa Ulead...
3.uložení(ale do jakého formátu)?
4.vypálení DVD v neru

Myslím to doufám správně. :smile:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 15 úno 2007 15:47

Miran25 píše:Já mám v nastavení jenom DVD,nebo DirectBurnDVD.Tak zvolím DVD.Na střich z kamery používám Video Studio 10.To by nemělo vadit.Ale když v tom Pinnaclu vysekáš reklamy tak do jakého formátu to uložíš?.Vypalování v tom neru je good nápad.
Postup:
1.nahraješ to do DVD
2.střich reklam v pinnaclu nebo jiném softu na střich videa Ulead...
3.uložení(ale do jakého formátu)?
4.vypálení DVD v neru

Myslím to doufám správně. :smile:


3. to uložení, resp. export videa je zde:
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=1166
Jak už jsem psal, bitrate mám stále na 4000, což je kavlita průměrná. Samozřejmě to lze podle délky sestříhaného filmu měnit, ale už se mi taky stalo, že výsledný film - komplet hotový se nevešel na DVD a musel jsem to předělávat. Navíc při vyšším datovým toku se neúměrně prodlužuje doba a to mne neba. Pak to vypaluju resp. DVD dělám v Neru Vision (tuším v.6.0.16 ?), zkoušel jsem to i ve verzi 7, ale je to stejný. Nabídka tlačítek, nastavení apod. je stejná akorát ta 7 tam má pár zbytečností, které sice lahodí oku, ale jsou úplně k ničemu. Nero zdaleka nemá takové možnosti jako Pinnacle, nebo ulead, ale pro vytvoření DVD se vším potřebným postačuje.
Když mám film sestříhaný, tak si ho pustím a sejmu pár obrázků. Z toho pak jeden dám jako pozadí, jeden do tlačítka, nějakej titulek - název apod. a komplet i s vypálením to trvá cca 30 minut.
Chtěl jsem ti sem dát screen, jak to vypadá, ale nefunguje mi PrintScreen - nevím proč, ale když to sejmu, tak je to černý. Jinak to funguje normálně, ale z toho DVD to nejde sejmout. Neví někdo proč?
Jestli na to přijdu, tak to sem dám. :idea:

Miran25
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Miran25 » 16 úno 2007 09:55

Díky za vyčerpávající odpověď.Jdu testovat nahrávání.Nemáš ICQ kdybych zase řešil nějakej problém s tou TV kartou.Pokud ti to teda nevadí. :bigups:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 16 úno 2007 10:19

Miran25 píše:Díky za vyčerpávající odpověď.Jdu testovat nahrávání.Nemáš ICQ kdybych zase řešil nějakej problém s tou TV kartou.Pokud ti to teda nevadí. :bigups:

269-220-203 :wink:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 16 úno 2007 10:39

Takhle nějak to vypadá v tom jednoduchým provdení z Nera Vision.
http://das-konsult.cz/forum/album_pic.php?pic_id=1168

Miran25
nováček
Příspěvky: 31
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Miran25 » 19 úno 2007 17:05

Tak jsem si nahrál filmeček z Čt 1 v nastavení DVD a velikost byla 2,3Gb po odstranění reklam atd..všeho nepotřebného v Ulead Video Studiu 10 uložil jako Mpeg2 720*576,25fps a velikost se rapidně zvětšila na 4,3Gb.Nerozumím proč se tak dějě,jinak kvalita tv ripu je 100%.Akorát na PC vidím u videa nahoře takovou tenkou čáru.Ale na televizi vidět není.Je to vadnou kartou nebo Vám to dělá též.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 19 úno 2007 19:34

Miran25 píše:Tak jsem si nahrál filmeček z Čt 1 v nastavení DVD a velikost byla 2,3Gb po odstranění reklam atd..všeho nepotřebného v Ulead Video Studiu 10 uložil jako Mpeg2 720*576,25fps a velikost se rapidně zvětšila na 4,3Gb.Nerozumím proč se tak dějě,jinak kvalita tv ripu je 100%.Akorát na PC vidím u videa nahoře takovou tenkou čáru.Ale na televizi vidět není.Je to vadnou kartou nebo Vám to dělá též.

Nedělá, to zvětšení je O.K. proto používám bitrate stále 4000. Ta čára mi nic neříká, ale neznám Ullead.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů