tv karta si snizuje hlasitost nahravani (samovolne grrrr)

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

tv karta si snizuje hlasitost nahravani (samovolne grrrr)

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 03:31

Zdravim,
mam takovy neprijemny problem s jinak dobrym tv tunerem - Winfast DTV2000 H, vzdy kdyz chci nahravat tak se automaticky snizi nahravaci hlasitost na nulu -> takze nahrane video je beze zvuku, normalne kdyz u toho sedim tak se da zvuk zesilit ale to je trochu neprakticke pri nacasovani nahravani :evil:

Prosim poradte jak zamezit takto samovolnemu snizovani hlasitosti tv-kartou :-(

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: tv karta si snizuje hlasitost nahravani (samovolne grrrr

Příspěvekod guest » 17 úno 2007 05:16

James_Radlle píše:Zdravim,
mam takovy neprijemny problem s jinak dobrym tv tunerem - Winfast DTV2000 H, vzdy kdyz chci nahravat tak se automaticky snizi nahravaci hlasitost na nulu -> takze nahrane video je beze zvuku, normalne kdyz u toho sedim tak se da zvuk zesilit ale to je trochu neprakticke pri nacasovani nahravani :evil:

Prosim poradte jak zamezit takto samovolnemu snizovani hlasitosti tv-kartou :-(


Kartu sice neznám, ale tipoval bych, ža máte nastavené tiché nahrávání. Bylo by hloupý, aby se ve 2 v noci zaplo nahrávání když všichni spí. Ale i pokud to máte zaškrtnuté, tak by video bez zvuku být nemělo. Podívejte se jestli v nastavení je Silent Recording a na kolik máte nastavené Record Volume.
P.S. Ale vzpomínám si, že před nějakým časem se mi karta při nahrávání sama přepla do režimu Mute a vyřešilo to až přeinstalování ovladačů karty. :idea:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: tv karta si snizuje hlasitost nahravani (samovolne grrrr

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 13:05

Blue Spirit píše:Kartu sice neznám, ale tipoval bych, ža máte nastavené tiché nahrávání. Bylo by hloupý, aby se ve 2 v noci zaplo nahrávání když všichni spí. Ale i pokud to máte zaškrtnuté, tak by video bez zvuku být nemělo. Podívejte se jestli v nastavení je Silent Recording a na kolik máte nastavené Record Volume.
P.S. Ale vzpomínám si, že před nějakým časem se mi karta při nahrávání sama přepla do režimu Mute a vyřešilo to až přeinstalování ovladačů karty. :idea:


Tak to asi bude teme ovladacema, protoze myslim ze tiche nahravani funguje. Jak rikam kdykoliv chci nahrava tak si NAHRAVACI hlasitost snizi karta na nulu a tudiz se zadny zvuk nenahraje. Jen v jednom pripade to tak neni, kdyz mam otavrene okno s nastavenim zvuku a pri prvnimnahravanim zvuk rucne zvysim a pak druhe nahravani je taky se zvukem, ovsem optimismus konci pri zavreni tohoto okna nastaveni :-(
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Sender
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 700
Registrován: leden 07
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Sender » 17 úno 2007 13:08

Mám taky WinFast TV kartu ale asi jinou.Mě tohle dělá jen u některých kodeků.Zkuz zkontrolovat pořádně všechna nastavení.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 17 úno 2007 13:15

je to u těchto karet normální..stáhni si aktualizovanou verzi ovladače i aplikace Winfast PVR tady
http://leadtek.com.tw/eng/support/downl ... TV2000%20H

jen tak mimochodem naladil si tu kartu bez problémů?mě se nedaří ji doladit aby měla kvaltní obraz..mám obraz jakokdyby zrnivý a třeba prima má přes sebe modrý pruh...
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 13:38

Weslo píše:je to u těchto karet normální..stáhni si aktualizovanou verzi ovladače i aplikace Winfast PVR tady
http://leadtek.com.tw/eng/support/downl ... TV2000%20H

jen tak mimochodem naladil si tu kartu bez problémů?mě se nedaří ji doladit aby měla kvaltní obraz..mám obraz jakokdyby zrnivý a třeba prima má přes sebe modrý pruh...


Aktualizaci si stahnu 8)

No naladit jakztakz na Adaptive chanel scanning a Auto fine tune ze zdroje z kabelu od UPC to vychazi zhruba nastejno, presto mam pocit urcityho zrneni obrazu, taky dost zalezi na privodnim kabelu a koncovky kabelu - u me je to vetsinou zdroj veskereho ruseni. :idea:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 13:43

btw.: to zrneni je taky prej zpusobeny tim ze LCD monitor zobrazuje hodne kvalitne, takze kazdy nekvalitnejsi signal je uplne ubohy:-)
Mam vyzkouseny ze to samy video na LCD vypada desne a na obyc. TV je celkem v pohode :wink:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 18:46

Hmm tak jsem zkousel ovladče i DTV2 ale problem je v tom ze ja uz oboje mam...nejnovejsi verze softwaru i ovladacu :-(
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 17 úno 2007 19:28

Tady víc asi pomůže "Modrásek" než já ale podívej se zdali když snížíš hlasitost na přehrávači je ovlivněna i hlasitost záznamu. Jde o to k jakému výstupu je nastaven zvukový vstup karty. Už sem se s tou kartou dlouho netrápil mají ji naši v PC a skoro ji nepoužíváme. (Doufám že takto to stačí jako nakopnutí že Blue Spirit)
Juknu sem v pondělí.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 17 úno 2007 19:52

J.R.

já mám právě taky UPC a nejsem schopnej přijít na to čím to je..mám taky LCD...kabel je nový přívod kontrolován na TV je obraz OK krásně ostrý a na normal LCD nekoukatelné
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 17 úno 2007 22:55

Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 17 úno 2007 22:58

:P Tak mi to nedalo a odinstaloval soucasny soft a naist. PVR2 , premazal ovladace:-) A hle co se nestalo!!! po rozbehani jsem zkusil nahravat - super uz to beha, ovsem jediny rozdil v nastaveni je ze kontrolni linka pro nahravani neni CD prehravac ale prazdny policko!!! :lol: :lol:

Takze vsem dik, ze jsem se v tom pohrabal :bigups:

Weslo: s tim signalem je to blby, jednou jsem se ptal i technika upc a holt mi rek to co vim, ze na lcd je obraz eeeee nadruhou stranu - nastesti to jen zrni a nejsou tam zadny pruhy/kruhy :wink:
Počítač: ANO! :bottle:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů