Ztlumeni huciciho vetraku

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 28 úno 2007 05:57

Zdravím! Pánové já musím souhlasit s Honzou. Asi mám nějaký šmejdy, ale rozdělat to nejde. Teď jsem vyhrabal starej větrák na CPU a ta vrtule je tam z jednoho kusu. Je to Cooler Master CP5-8JD1F-0L viz odkaz:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25809
Je to nějaká čína a ta vrtule tam je buďto nasazena za tepla nebo přilepená. Smůla.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 28 úno 2007 19:46

Udělejte prosím pár fotek na toto téma já si na to snad pučim foťák ať zjistíme kdo má pravdu po víkendu se uvidí.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 28 úno 2007 21:50

Blue Spirit píše:Zdravím! Pánové já musím souhlasit s Honzou. Asi mám nějaký šmejdy, ale rozdělat to nejde. Teď jsem vyhrabal starej větrák na CPU a ta vrtule je tam z jednoho kusu. Je to Cooler Master CP5-8JD1F-0L viz odkaz:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25809
Je to nějaká čína a ta vrtule tam je buďto nasazena za tepla nebo přilepená. Smůla.


Jenže ty nejspíš loupeš samolepku z vrtule a ne zezadu! Tam kam vedou dráty... !
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 01 bře 2007 02:53

El Diablo píše:
Blue Spirit píše:Zdravím! Pánové já musím souhlasit s Honzou. Asi mám nějaký šmejdy, ale rozdělat to nejde. Teď jsem vyhrabal starej větrák na CPU a ta vrtule je tam z jednoho kusu. Je to Cooler Master CP5-8JD1F-0L viz odkaz:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25809
Je to nějaká čína a ta vrtule tam je buďto nasazena za tepla nebo přilepená. Smůla.


Jenže ty nejspíš loupeš samolepku z vrtule a ne zezadu! Tam kam vedou dráty... !

A vo tom to je. :D Člověk se učí pořád a blbej ješte dýl! Fakt jsem chtěl urvat tu vrtuli, ale že to jde i z druhé strany mne nedošlo. Pak by se možná ta vrtule dala dát vytáhnout, vykoupat, promáznout to a větrák by byl jako novej. Tím je asi toto téma uzavřené.
Pro Honzu. Žádný foťák není třeba. Karlos mněl pravdu, Zaseeee :evil:

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 01 bře 2007 08:28

MNo tak já se na to taky zkusim v neděli juknout že bych PC konečně donutil být potichu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 bře 2007 15:48


Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 bře 2007 06:32

Kvalita obrázku je bohužel poněkud nejasná, takže není dobře vidět detaily. Nejde sundat celý zadní kryt statoru? Jinak to je první kousek tohoto typu, který jsem zatím viděl. Budu muset zrevidovat svou znalostní databázi. Co však platí stále je můj podpis. Vše se vždy a za každých okolností dá rozebrat (viz kryt IR přijímače imobilizéru v mém autě, taky jsem ho v pohodě sundal, sice ruply tři upevňovací neřádi ze šesti, ale povolil. Po sundání jsem zjistil, že stačilo s celým krytem posunout dozadu a dolu. Teď tam sice drží, ale drnčí :evil: )

upr:
Není to náhodou tento případ? Kdy je nutné, za použití mírného násilí, odstranit krytku? To mazivo uvnitř je MOS od fy NOVATO (předesílám, že s nimi nemám nic společného a jejich dealer je neuvěřitelně vlezlý). Uvedené mazadlo má skvělou vzlínavost a není nutné bojovat se závlačkou, jednoduše se tam naprská a ono již to probublá do všech spár.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 24 hostů