Vše ZNOVU

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

MeSiL
Level 2
Level 2
Příspěvky: 199
Registrován: březen 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Vše ZNOVU

Příspěvekod MeSiL » 06 bře 2007 19:56

Dobrý den,
zdá se mi, že počítač i po všech pokusech vyčištění od spywer, viru a defragmentaci je nenormálně pomalý od stavu co jsem si ho pořídil, a proto jsem se rozhodl, naformátovat disk a začít znovu. Znovu Windows od začátku. Ale je tu ALE...! Všechny ovladače atd to pak vezmu kde? Počítač jsem si pořídil už se všim nainstalovaný. Pls poradte zacatecnikovy s timto probleme prosim!!! :o Mockrát děkuji!

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 06 bře 2007 20:31

Stáhnout si ovladače ze stránek výrobců jednotlivých komponent počítače, pokud prodejce k PC nedodal CD, nebo DVD se systémem a ovladači.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
franticek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 435
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod franticek » 07 bře 2007 10:25

Před reinstalem doporučuji použít nějaký diagnostický tool jako je třeba free everest home nebo aspoň spustit msinfo32.exe a uložit si informace o konfiguraci PC, ať poté víš, jaké drivery hledáš. Everest dává přímo i linky na stažení příslušných driverů. 8) Není nic lepšího, než přeinstalovat cizí pc, kde to po reinstalu vyhodí moře vykřičníků u ovladačů a majitel neví, co tam vlastně má za HW.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 07 bře 2007 11:57

franticek poradil dobře s diagnostikou, ale rozhodně si připrav všechno předem a vypal na CD, abys pak nehledal kladivo. :D
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů