Hlučná mechanika

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Hlučná mechanika

Příspěvekod Marfy » 23 bře 2007 16:13

Po spuštení počítače a najetí Windows XP se mi roztočí mechanika na plné otáčky a nepřestane dokud z ní nevydělám jakékoliv CD,které tam zůstalo před předchozím vypnutím PC.Vím,že Windows po startu prohledává to CD ale pak by to mělo přestat.Mechanika sice přestane blikat ale hučí dál. Jinak bootování z CD jsem přes BIOS zrušil,takže tím by to být nemělo.Automatické spouštění CD mám taky zrušené-dál nevím co s tím.Jedná se o mechaniku LG GSA-H12 L
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Reklama
Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Avalanche » 23 bře 2007 16:21

Mám 2 mechaniky LG a Sony-NEC...jak mám v podpisu. Když nechám CD v ty Sony....nic se neděje., ale jakmile ho to same udělám s LG tak pořád slysim, jak v mechanika pracuje, ale nenačítá. jako v ni neco cvaká.

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 23 bře 2007 16:41

Avalanche píše:Mám 2 mechaniky LG a Sony-NEC...jak mám v podpisu. Když nechám CD v ty Sony....nic se neděje., ale jakmile ho to same udělám s LG tak pořád slysim, jak v mechanika pracuje, ale nenačítá. jako v ni neco cvaká.


Ja mam NECa a taky v ni pristartu cvakne kdyz je tam cd nebo dvd ale nemyslim si ze by to bylo neco podstatnyho.

Jinak to roztoceni je divny, protoze by se cd melo bezne zastavit, pokud neni velmi poskozene :wink:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
Mr.freerider
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 291
Registrován: srpen 06
Bydliště: Mladá boleslav
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mr.freerider » 23 bře 2007 16:42

heh to je mazec... mam mechaniku GSA-H10N a děla to to same.. je to k zblaznění . spustim komp a najednou takovej rachot..taky neprestane dokud nevyndam CD a vyndavat se me nechce kdyz ho pouzivam pořat.. ale je divne že to nedela od zacatku... až asi poslední měsic :bigups:

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 23 bře 2007 19:08

Taky se mi zdá,že to dříve ta mechanika nedělala.V druhém PC mám novou mechaniku Samsung a ta to nedělá.Nedá se to nějak upravit ve Windows???
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů