Mikrofon praská v zvukovce Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 30 bře 2007 17:04

Je-li při přehrávání hudby nebo zvuku z jiného zdroje čistý, může být příčinou poškozený vstupní zesilovač na zvukové kartě, vstupní konektor, kabel k mikrofonu, nebo i mikrofon. Pokud je mikrofon funkční a zvuk čistý na jiné zvukové kartě, není to mikrofonem a zbývají závady na vstupu zvukové karty. Je-li v záruce - reklamovat, v Tvém případě musíš reklamovat základní desku, protože uvádíš, že máš zvukovou kartu integrovanou na základní desce. Můžeš si zkusit půjčit zvukovou kartu (nezapomeň na ovladače) a nainstalovat ji do PC. Bude-li vše OK je jasné, že vadná je zvuková karta na základní desce.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Reklama
Uživatelský avatar
CrazyManer
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 901
Registrován: únor 05
Bydliště: LBC
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod CrazyManer » 30 bře 2007 20:41

Pic píše:Je-li při přehrávání hudby nebo zvuku z jiného zdroje čistý, může být příčinou poškozený vstupní zesilovač na zvukové kartě, vstupní konektor, kabel k mikrofonu, nebo i mikrofon. Pokud je mikrofon funkční a zvuk čistý na jiné zvukové kartě, není to mikrofonem a zbývají závady na vstupu zvukové karty. Je-li v záruce - reklamovat, v Tvém případě musíš reklamovat základní desku, protože uvádíš, že máš zvukovou kartu integrovanou na základní desce. Můžeš si zkusit půjčit zvukovou kartu (nezapomeň na ovladače) a nainstalovat ji do PC. Bude-li vše OK je jasné, že vadná je zvuková karta na základní desce.

krásně si to napsal ale vypadá to spíš jako citát totálně od věci, počítač je už dva roky po záruce, říkám že mikrofon jde jinde skvěle, zvukovka jde taky skvěle, jen občas mikrofon reaguje podle mě na prach nebo něco jinýho v konektoru pro mic in, jinou zvukovou kartu mám ... hele, když tak si to přečti, já už to tady psal ..

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod Pic » 30 bře 2007 21:47

Uvedl jsem jednoznačně všechny možnosti, ale nikde jsi nenapsal, že to chrastí jen občas. Tak hledej, kdo hledá najde. Nejspíše Wakel contact.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Permanentně zaplý mikrofon Příloha(y)
    od MachrCZ » 06 říj 2023 18:22 » v Windows 11, 10, 8...
    13
    4424
    od MachrCZ Zobrazit poslední příspěvek
    19 lis 2023 16:00
  • Nacenění PC + monitor a mikrofon
    od elfin52 » 09 srp 2023 21:38 » v P: Hardware
    2
    1990
    od elfin52 Zobrazit poslední příspěvek
    10 srp 2023 16:19
  • Přestal mi fungovat mikrofon s kamerou
    od Minapark » 23 úno 2024 19:07 » v Problémy s hardwarem
    4
    759
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    28 úno 2024 20:30
  • Výstupní zvuk zaznamenává mikrofon i systém
    od Beyourself » 04 srp 2023 12:15 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1860
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    04 srp 2023 18:11

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů