Nejdou hry na AtiRadeon9200

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Pomališ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: duben 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nejdou hry na AtiRadeon9200

Příspěvekod Pomališ » 20 dub 2005 21:48

Přítel má počítač s Ati kartou a nedou mu tam některé hry/tedy zvuk jde,obraz ne/.Např.Kreed,Suffering aj.Mě s kartou GeForc jdou v pohodě.Neví někdo čím to je?

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 20 dub 2005 22:25

Týká se to jen pár konkrétních her a ostaní chodí, nebo nejde vůbec nic? Odkdy ty hry přestaly fungovat?
Určitě bych nejdřív zkusil přeinstalovat ovladače. Tady vyber ty správný podle nainstalovanýho OS: https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27

Pomališ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: duben 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Ati 9200 nejdou hry

Příspěvekod Pomališ » 21 dub 2005 22:09

Jedná se jen o některé hry,ostaní naprosto v pořádku.Např.u Kreedu je doporučena GeForce,ale já si myslím,že to není možný aby šli některé hry jen na určitým druhu karty.Ovladače jsou určitěv pořádku.95%her jede naprosto normálně.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 22 dub 2005 12:44

Musím ti vyvrátit hned dva omyly. Ne každá hra funguje na každý kartě, právě naopak. Když karta nepodporuje technologie hrou vyžadovaný, prostě ji nepustíš. ATI 9200 sice není zrovna herní špička, nicméně podporu potřebejch technologií má, takže tady by ten problém bejt neměl.
A to že jedna hra funguje ještě neznamená že sou ovladače v pořádku. ATI vydává každej měsíc nový drivery a seznam opravenejch chyb je vždycky pěkně dlouhej. Takže chybu bych hledal spíš tady. Zkus ty ovladače přeinstalovat za novější, třeba to pomůže.
Poslední možnost je že se jedná o chybu hry samotný, která si nějakým způsobem s konkrétní kartou nerozumí. To většinou výrobci hry řeší patchem. Je ta hra originál?

Pomališ
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: duben 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Pomališ » 22 dub 2005 21:08

Tak zkusíme ty ovladače.Jen jsem ještě chtěl...To se zase asi dvakrát sdtalo mě,že když jsem dal novější ovladače tak hra která šla naopak jít přestala a pokud jsem je smázl opět a dal starší opět šla v pohodě.Vím bylo to u starších her,ale někdy to dá dost práce.A v mých letech :cry: to všechno vstřebávat.Dík budem čarovat s těmi ovladči.Ty hry jsou original.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 23 dub 2005 16:05

Jo, to už tak bejvá... Jedna chyba se opraví, další dvě vzniknou :lol:. Opravdu je to chvílema alchymie, člověk zkrátka neví dokuď nezkusí.
Pokuď se jedná o originál, vyplatilo by se i podívat jestli výrobce nevydal nějakej patch. V nabídce Start v položce příslušející k daný hře bejvají odkazy buď na stránky výrobce, případně přímo položka vyhledat aktualizace.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Extérní SSD disk nejdou vidět soubory
    od Dexolus » 13 pro 2023 16:18 » v Problémy s hardwarem
    4
    982
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 07:58

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů