Snad vše mi padá.

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

crada777
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: červen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Snad vše mi padá.

Příspěvekod crada777 » 13 srp 2016 13:26

Zdravím,
již poměrně dlouhou dobu se potýkám s problémem, že mi prakticky vše v PC padá, možná tak kromě plochy, složek a nějákých programů když se nejedná o hry. Každopádně když si někdo řekne, že každému jednou spadne hra, ano, spadne, ale mě padá pořád a nejen hry. Třeba takovej Google Chrome, někdy spadne stránka, někdy zas nějáký rozšíření v chromu a někdy i samotnej chrome. No a teď se dostávám k hrám. Hry mi padaj prakticky pořád a všechny... Stáhl jsem si hru Dead By Daylight zapl jsem jí, všechno cajk, pak jsem se chtěl připojit za survivora a spadlo to, zapnu hru, zkusím znova a spadlo to, zkusil jsem to takhle asi 4x a vždy to spadlo, to samé u killera. Ověřil jsem si integritu mezipaměti a našel se 1 soubor.. Stáhl jsem ho.. Poté zapl připojil se jako killer, založil lobby no a zase to spadlo a takhle dokola.. Takže zase integrita.. Ověřeno a zase se našel 1 soubor, stáhl se a zkusil jsem to ještě jednou ověřit a ani jsem hru nezapínal, zase ten samej soubor a to jsem ani hru nezapl! Párkrát jsem si zahrál i v pohodě ale teď to dělá opět.. Už si nevím rady a vzhledem k tomu, že jsem reinstaloval celej počítač a něják to nepomohlo, nevím si už rady a tudíž dávám za vinu nějáký hardware, ale teď jaký? Jaký to může být? Předem děkuji..

PS: Přidávám screen od chromu, co mi vyskakuje prakticky na každý stránce, jenom při cestě založit sem téma mi to vyhodil 3x no a někdy spadne stránka úplně od které teda nemám screen.. Ale místo tlačítka načíst znovu je tam něco ve smyslu odeslat oznámení o chybě nebo tak.. Předem děkuji všem ještě jednou.

Reklama
Uživatelský avatar
mydlin
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: únor 16
Bydliště: Opava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Snad vše mi padá.

Příspěvekod mydlin » 16 srp 2016 19:39

Ahoj.
Pokud vše padá, ale ne do BSOD a počítač je po pádu dál použitelný, tak bych to viděl spíš na nějaký SW problém. Špatné ovladače, kradený OS plný virů apod. Zkusil bych třeba nějakou LIVE verzi linuxu a otestoval to s ním.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC po zapnutí padá do UEFI
    od embamex » 21 pro 2023 10:23 » v Problémy s hardwarem
    13
    1634
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 pro 2023 13:43

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: harris, Seznam[Bot] a 12 hostů