Aplikace (0xc0000005) Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

WilliamBirkin
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Aplikace (0xc0000005)  Vyřešeno

Příspěvekod WilliamBirkin » 23 lis 2016 01:01

zdravim panove... dneska byl nejaky sileny den v tom ze nesli po cele CR poradne webove stranky. kdyz uz se to vyresilo.. tak mi porad nabihal Skype a nemohl jsem odepsat lidem pritom byli online. tak jsem si rekl ze pomuze restart a boom. nejak se to cele po**alo a uz jsem nemel nervy na to to hledat i na netu protoze ten problem jsem nenasel ktery mam ja. z niceho nic proste nemuzu zapnout ani odinstalovat ani nainstalovat program/hru. ani pisnicky,filmy poustet nemuzu protoze mam prehravani pres BS.player.. kdyz jsem to chtel odinstalovat tak mi to napsalo: Při pokusu odinstalovat položku BS.Player FREE došlo k chybě. Pravděpodobně již byla odinstalována.. tak jako u kazdeho programu. pri tom Google Chrome mi funguje a z neho muzu stahnout cokoliv. pise mi to u (vseho) Aplikaci (0xc0000005) se nepodařilo správně spustit. kdyz jsem se podival do Firewallu tak tam jediny co na me vybaflo bylo to:

Při otevíraní modulu snap-in Brána Windows Firewall s pokročilým zabezpečením došlo k chybě.

Nezdařilo se načíst modul snap-in Brána Windows Firewall s pokročilým zabezpečením. Restartujte službu Windows Firewall v počítači,který spravujete
Kod chyby: 0x6D9.


PC jsem nekolikrat restartoval a ani to nepomohlo. jediny program co mi jede tak je Správce zvuku Realtek HD. grafika jako ovladace nebo ostatni programi proste nic a nic. Byl bych opravdu moc vdecny za kazdou odpoved a pomoc.. ja jen doufam ze se to nejakym zpusobem poresi protoze mi z toho uz hori hlava pac to tu resim uz 3 hodiny :D

Muj PC: https://www.czc.cz/cbppsdftjogfa8hbbkc2nha9hd/seznam + zdroj: OCZ ZS Series 550W

nikdy se mi tohle nestalo. a to PC mam uz nejake 3 roky od vas. fakt vas moc prosim..

Reklama
Uživatelský avatar
stradd
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: květen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aplikace (0xc0000005)

Příspěvekod stradd » 23 lis 2016 08:08

http://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?t=65123
V tomto vlákně to jeden uživatel vyřešil pomocí programu Windows Doctor. Pravděpodobně to jde vyřešit i použitím obnovy systému (který nejspíš ten Doctor využívá také)

WilliamBirkin
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aplikace (0xc0000005)

Příspěvekod WilliamBirkin » 27 lis 2016 19:50

uz je to vyresene.. :) hodil jsem reinstalaci protoze uz jsem nemel naladu na to xD ja ted program ani nemohl zapnout stejne protoze mi to psalo tu chybu. ale neva ! ja si to schovam kdyby nahodou a diky moc ! :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů