Samovolné vypínání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Kolek.T
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Samovolné vypínání PC

Příspěvekod Kolek.T » 17 pro 2016 11:24

Dobrý den, potřeboval bych radu. Samovolně se mi vypíná PC. Kdysi se mi PC vypnul jen při tom, když procesor dosáhl 100% zátěže, ale zhruba 2 roky mi už PC jel úplně bez problémů. Před týdnem jsem začal mít problém s tím, že se mi PC vypne, i když jsem třeba jen v prohlížeči. Nikdy mi nenaskočí modrá smrt. U programu SpeedFan není žádný problém s chlazením, větráčky u všeho jedou a teplota se drží okolo těch 45C při běžné práci (Prohlížení webu, poslech hudby, práce v PSPadu a další). Vir by také v PC být neměl, do PC nic, kromě legálně stažených programů a her nestahuji + Eset mi při hloubkové kontrole nenašel žádný problém. Myslíte si, že může být chyba ve zdroji?

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Samovolné vypínání PC

Příspěvekod Pic » 17 pro 2016 11:40

Doplň složení PC a to včetně značky a W zdroje i používaný OS. Může to být zdroj.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Kolek.T
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Samovolné vypínání PC

Příspěvekod Kolek.T » 17 pro 2016 13:06

PC mám: CPU: AMD Athol II X4 640, MSI Nvidia GeForce GT730 (asi měsíc a půl stará), RAM 8 GB (4GB Kingstone 2x 2GB 1600Mhz a 2x 2GB Corsair 1600Mhz), Zdroj Trust 375W, zákadní deska Asus M4A88T-V EVO/USB3, OS Win 10.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů