problém s instalací tiskárny

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

hacka2
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

problém s instalací tiskárny

Příspěvekod hacka2 » 28 pro 2016 19:18

Mám tiskárnu HP LaserJet Pro MFP 125a, připojení kabelem, je ještě v záruce. Tiskárna skenuje a kopíruje, ale netiskne. Po odinstalaci a novém stažení ovladače pro tuto tiskárnu a Windows 10 přímo ze stránek HP se ovladač stáhne a uloží na C:, ale ne do složky Program files. Při instalaci to probíhá takto: Hlásí se, že Zařízení bylo zjištěno, pak nastává připojování zařízení, to trvá velmi dlouho a když dosáhne 99 %, po chvíli se objeví hlášení Chyba a tím je konec, k instalaci vůbec nedojde. V Zařízení se objeví ikona pro Skener, ale ne ikona pro tiskárnu. Skenování funguje, ale tisk z PC ne. Tiskárna se nenajde, vypadá to, jako kdyby ze softwaru se využila jen část pro skener.
Tiskárna dříve fungovala bez problémů do doby, než mi zkolaboval počítač. Opravář určil, že vada je v HD, do počítače přidal SSHD, pak jsem si měla převést soubory ze starého HD na na SSHD, poté on odpojil starý HD a když se počítač vrátil, že tiskárna netiskla. Šla zpět k opraváři, vrátila se tisknoucí (přeinstaloval), ale po asi měsíci opět netiskne a nejde to přeinstalací tiskárny spravit. Prosím, nenapadá vás, kde by mohla být chyba?
Předem děkuji za rady.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů