Přehřívání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přehřívání PC

Příspěvekod Marfy » 10 led 2017 21:42

Máš je osazené přeně naopak. Fouká to vždy to stranou,kde jsou ty úchyty co drží stator.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Reklama
Terka.hecerka
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: leden 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Přehřívání PC

Příspěvekod Terka.hecerka » 11 led 2017 08:36

Ahoj také jsem měla problém s přehříváním, respektive přesně s prachem v ložisku u větráčku na GK a ta se zahřála na 99 stupňů a zahřála celou základovku i s procesorem :D. Větráček jsem z GK sundala i z chladiče a projela horkou vodou, do rána nechala vyschnout a ráno kápla trošičku jemného olejíčku do ložiska. Koupila si chladící pastu a ubrousky s alkoholem, vyčistila starou chl. pastu i na procesoru i na GK dala novou a hodnoty spadly z 99 na 58 :D na GK a na prociku mám teď 49 stupňů. Ten větráček je ale hezký to si asi pořídím, protože občas dáváme své minimální herní sestavě trošku zabrat, ale zatím fungují i nejnovější hry. Tu novou ch pastu bych určitě zkusila opravila jsem za 100,- celý PC :D
Sice sem ženská ale postavit pc umím, je to jako lego :D

Ráda poradím co vím a ráda si nechám poradit co nevím

Moje sestava, 4 roky stará ale pořád jede jako nová Amd 3+ 4jadro, 8gb ram (4*2gb), msi gtx 650 ti DDR 5, zdroj 550w,


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů