Nejde tisknou problém s USB

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Vašek
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nejde tisknou problém s USB

Příspěvekod Vašek » 23 led 2017 23:02

Mám takový problém. Do včerejška jsem tiskl více méně bez problémů. Ale včera večer jsem poslal pár stránek naskenovaného textu na tiskárnu a zůstalo to ve frontě a na tiskárnu nic nedorazilo. Tak jsem zkusil vypnout PC i tiskárnu (tu jsem i vytáhl ze zdi), ale nepomohlo to (už se mi to párkrát stalo i v minulosti, ale podobná procedura to vždy přiměla k poslušnosti). Nechal jsem to tedy do druhého dne, ale ani dneska jsem nebyl úspěšný. Tisknu přes USB port (zkusil jsem ten kablík už snad do všech zdířek kam to jde ;-)), pokud tam šupnu flash disk bez problému ho načte. PC mi hlásí, že tiskárna je OK. Zkusil jsem ji přeinstalovat, ale napsalo mi to, že není spojení s tiskárnou (propojeno to bylo a tiskárna byla zapnutá). Navíc mi nejde ani druhá tiskárna, kterou využíváme jako "scaner".

Možný problém vidím i v tom, že jsem v prvních měsících používal na PC "virtuální XP prostředí". Následně jsem ho odinstaloval, ale teď si nejsem jistý jestli to tam stále nedělá nějaké brikule. Neexistuje nějaká utilitka, která by zjistila kde je problém? Přeinstalace win7 mě už taky napadla, ale zatím se tomu bráním (jedná se o instalace skoro před rokem, takže bod obnovy je už nejspíš pasé). Předem díky za každou radu.

Win 7
Tiskárna HP LASERJET PRO CP1025
"Tiskárna" (scaner) HP PSC 1510

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10896
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde tisknou problém s USB

Příspěvekod zeus » 24 led 2017 10:13

Je dokument stale ve fronte?
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Vašek
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nejde tisknou problém s USB

Příspěvekod Vašek » 24 led 2017 22:57

Ano dokument zůstával ve frontě dokud jsem jej nesmazal. Po včerejším experimentování, kdy jsem tiskárnu odebíral a následně zase přidával, už ve frontě nezůstává, zmizí, ale tiskárna nic nevytiskne. Navíc jsem zjistil, že manželka dneska bez problému scanovala na té druhé tiskárně. Mám trochu podezření, aby to nebylo tou tiskárnou, takže ji zítra vezmu k někomu na vyzkoušení a pokud to nebude v tiskárně ani kabelu, tak hodím PC k človíčkovi, co jsem to od něj kupoval. Každopádně i nadále budu rád za každou radu, vyzkoušet se má všechno. ;-)

Vašek
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Nejde tisknou problém s USB

Příspěvekod Vašek » 26 led 2017 23:06

Tak jsem odvezl tiskárnu do opravy, taky jim nešla, takže to bylo tiskárnou, odešla deska.
Mezi tím jsem koupil inkoustovou tiskárnu se scanerem, hlavně kvůli tomu scanru. Nainstaloval a stejně na ní nic nevytisknu. Scanovat to jde, ale když pošlu něco dotisku, tak se to na chvilku objeví ve frontě a po chvilce to zmizí s tím, že Windows zahlásí, že bylo odesláno na tiskárnu, ale ta nic nevytiskne. Zkoušel jsem print & scan doctora, ale ten to nedokázal vyřešit (dokonce jsem na povel z počítače vytiskl nějakou interní stránku na tiskárně, ale zkušební stránku s compu už ne). Tudíž to zítra vezu šoumenovi, co mi to skládal dohromady. Buď jsem nějak rozkopal to USB nebo je tam vejr a nebo je pošahaný to USB, tak jsem na to zvědavej. cca v půlce příštího týdne dám vědět, jak to dopadlo. ;)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1497
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    1983
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1103
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Problém se spouštěním PC
    od ovisekondra » 12 bře 2024 13:07 » v Problémy s hardwarem
    6
    915
    od ovisekondra Zobrazit poslední příspěvek
    17 bře 2024 08:24
  • Problém s tiskárnou HP
    od BRB11 » 14 úno 2024 21:37 » v Problémy s hardwarem
    1
    644
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    22 úno 2024 14:24

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů