NO SIGNAL, restartování PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Vajglík
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

NO SIGNAL, restartování PC

Příspěvekod Vajglík » 29 led 2017 17:55

Zdravím, prosím o pomoc,nevím co dál...
Takže, před dvěma dny se mi při hraní sekl PC, jen šedá obrazovka a nic nešlo dělat, musel jsem PC vyndat ze zásuvky, abych ho vůbec vypl. Po zapnutí se na monitoru objevilo no signal detected a nebylo přítomnu pípnutí systému. Prostě jen běžely ventilátory CPU,GPU,CASE a nic se nedělo.

Můj postup byl následující.

1. Vyčištění bedny od prachu, následně jsem zkusil vyndat a různě přeházet ramky, ale pořád stejný výsledek.
2. Vyndání baterky a reset CMOS. žádný výsledek
3. Vyndal grafickou kartu a PC přepojil na integrovanou na desce. Tadá, ozvalo se pípnutí a PC normálně najel, ale před
najetím do Windows se PC restartoval. Toto proběhlo několikrát po sobě . Pak konečně najel až do Windows, ale zase asi po 30min sám od sebe restart. Což dělá doteď, někdy restart 5x než najede, jindy vydrží třeba hodinu a z ničeho nic se vypne.
4. Zakázal jsem automatický restart a zaškrtl Zapsat události do systémového protokolu. Ale to nemělo žádný vliv a PC se restartuje bez jakékoliv hlášky.
5. GPU jsem zkoušel i u kamoše v PC a taky to vyhodilo hlášku no signal detected a žádné pípnutí ( takže je asi vadná).

Mám jednotlivé komponenty u CZC v záruce, ale nevím co reklamovat. Nejspíš je vadná grafická karty. Ale ty restarty... napadlo mě že by to mohl dělat zdroj? Budu rád za každou připomínku, díky.

PC SESTAVA: MB Gigabyte B85M-D3H, i3-4150, Kingstom 2x4GB 1600Mhz, MSI R9 270X GAMING 2G, Zdroj SEASONIC Bronze 500W, Case Zalman Z1

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NO SIGNAL, restartování PC

Příspěvekod Pic » 29 led 2017 18:39

Zkontroluj disk s OS programem CrystalDiskInfo a výsledek vlož sem do přílohy.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Vajglík
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: NO SIGNAL, restartování PC

Příspěvekod Vajglík » 29 led 2017 19:43

crystal.png


Teď zase PC jede už hodinu, nemůže to být nějaká software chyba co by nesouvisela s grafikou?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • No signal na monitoru po nastavení RAM
    od Shashekk » 29 říj 2023 08:22 » v Problémy s hardwarem
    5
    1039
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    29 říj 2023 12:20
  • Wifi přestala vysílat signal, ale Ethernet kabel jede
    od sicker » 17 srp 2023 14:46 » v Problémy s hardwarem
    2
    861
    od sicker Zobrazit poslední příspěvek
    17 srp 2023 15:43

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů