Ovladače

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

edyson
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Ovladače

Příspěvekod edyson » 03 úno 2017 14:02

Zdravím reinstaloval jsem starý kancelářský pc je to siemens fujitsu scenic e600.Instaloval jsem tam windows xp protože nic jiného tam nejde a bootovalo mi jen to.Vše proběhlo v pořádku začal jsem manuálně na jiném pc stahovat ovladače a po jednom instalovat.Všechny mám a jsou kompatibilní a běží až na Síťový adaptér ethernet.Na stránkách výrobce to je ale po stažení tam není žádný setup jen nějaké soubory , které se asi musí někam vložit ale kam na to nemohu přijít.Prosím nevíte někdo kam nebo co s tím? Děkuji moc za rady

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ovladače

Příspěvekod petr22 » 03 úno 2017 14:13

Ty "nejake soubory" jsou prave ten ovladac. Je treba ve spravci zarizeni dat pravym tlacitkem na zarizeni, zvolit aktualizovat ovladac, vybrat z disku a vybrat slozku kde je ovladac ulozen.

Setup je tam pouze v pripade, ze autori vytvori instalacni program, naprosta vetsina ovladaci je bez instalacniho programu.

Instalacni programy jsou obvykle pouze na ovladace u kterych se pocita ze je bude instalovat uzivatel (graficka karta, zvukova karta a pod.)

edyson
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Ovladače

Příspěvekod edyson » 03 úno 2017 14:23

mám ty soubory ve složce na ploše a když zvolím cestu tak mi to píše že instalaci nelze dokončit


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nelze nainstalovat ovladače pro WiFi - stolní PC Příloha(y)
    od Zidy » 19 kvě 2023 14:36 » v Sítě - hardware
    4
    806
    od Zidy Zobrazit poslední příspěvek
    19 kvě 2023 15:07

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů