Xbox One gamepad není kompatibilní Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
DesperadoKHY
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 379
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Xbox One gamepad není kompatibilní  Vyřešeno

Příspěvekod DesperadoKHY » 07 úno 2017 12:15

Dobrý den, včera jsem tu psal o nefunkčnosti tlačítek RT a LT. Tlačítka fungují, akorát ve hrách nemají správné přiřazení. U her, které umožňují přiřazování kláves je to bez problémů (Battlefield 4). Ale u her, které tohle neumí je problém (Assassins Creed Unity, Resident Evil 7, Dying Light, Metal Gear Solid V a spousta dalších. Program z Windows Storu Xbox accessories hlásí ať připojím gamepad, ale gamepad je už dávno připojený. Ve hrách můžu pouze chodit, běhat, klečet, ležet, můžu ovládat menu, mířit , ale střílet ani náhodou.:-) V battlefieldu 4 jsem to vyřešil tak, že jsem prohodil RT za RB a není problém. RT funguje pod funkcí označení a komunikace, ale střílet se s ním nedá. Jestě jedna zajímavá věc se objevila v Battlefieldu 4. S jedinou zbraní jde střílet pomocí klávesy RT a tou zbraní je AK 74.-:) Jiné zbraně na tlačítko RT nereagují:-). Nevíte, jestli existuje jiný program na přiřazovaní a kalibraci tlačítek pro Xbox One wirrelles controller, než je xbox accessories? Jinak ho budu muset vyměnit za xbox 360 controller, nebo prodat.

Dodatečně přidáno po 2 hodinách 8 minutách 4 vteřinách:
DesperadoKHY píše:Dobrý den, včera jsem tu psal o nefunkčnosti tlačítek RT a LT. Tlačítka fungují, akorát ve hrách nemají správné přiřazení. U her, které umožňují přiřazování kláves je to bez problémů (Battlefield 4). Ale u her, které tohle neumí je problém (Assassins Creed Unity, Resident Evil 7, Dying Light, Metal Gear Solid V a spousta dalších. Program z Windows Storu Xbox accessories hlásí ať připojím gamepad, ale gamepad je už dávno připojený. Ve hrách můžu pouze chodit, běhat, klečet, ležet, můžu ovládat menu, mířit , ale střílet ani náhodou.:-) V battlefieldu 4 jsem to vyřešil tak, že jsem prohodil RT za RB a není problém. RT funguje pod funkcí označení a komunikace, ale střílet se s ním nedá. Jestě jedna zajímavá věc se objevila v Battlefieldu 4. S jedinou zbraní jde střílet pomocí klávesy RT a tou zbraní je AK 74.-:) Jiné zbraně na tlačítko RT nereagují:-). Nevíte, jestli existuje jiný program na přiřazovaní a kalibraci tlačítek pro Xbox One wirrelles controller, než je xbox accessories? Jinak ho budu muset vyměnit za xbox 360 controller, nebo prodat.



ovladač pro XBox One podle webu Microsoftu není kompatibilní s PC:
http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/ ... patibility

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Přechod z Xbox One na Xbox Series X - hry
    od Zabral68 » 15 čer 2023 17:58 » v Herní konzole
    7
    2887
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    16 čer 2023 12:36
  • Inkousty do tiskárny-origo či kompatibilní
    od Prorock » 25 pro 2023 16:54 » v Vše ostatní (hw)
    14
    2425
    od Prorock Zobrazit poslední příspěvek
    25 úno 2024 17:29
  • Nový PC - budou součástky kompatibilní?
    od jpanther » 20 led 2024 15:13 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    537
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 15:37
  • XBOX hry - pár obecných dotazov
    od michal84 » 30 bře 2024 12:25 » v Herní konzole
    9
    2766
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    16 dub 2024 12:33
  • XBOX X - doporučte hru pro deti Příloha(y)
    od michal84 » 04 pro 2023 18:08 » v Herní konzole
    27
    9392
    od michal84 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 18:10

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů