CS:GO 4gb ram malo?

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

2Tan
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 101
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod 2Tan » 17 bře 2017 16:37

-freq a -refresh dělá uplně to stejné.. :D a uplně mi vypadlo, -high mi na starém kompu dělalo zalagovaní myšky, je možné že ti to dělá tohle

Reklama
VlejKO
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod VlejKO » 17 bře 2017 16:47

2Tan píše:-freq a -refresh dělá uplně to stejné.. :D a uplně mi vypadlo, -high mi na starém kompu dělalo zalagovaní myšky, je možné že ti to dělá tohle


Takže high dám pryč ,threads 4 necham?

Dodatečně přidáno po 7 minutách 8 vteřinách:
Turion píše:Disk ti vykazuje chyby v čtení nebo proč by to měl být disk? Dej sem screen S.M.A.R.T disku. Otestuj v HDTune.


Obrázek

Dodatečně přidáno po 11 minutách 38 vteřinách:
a zajímave je když si to dam na 800x600 tak to jede plynule... nebude to grafikou ?

Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod Fiba » 17 bře 2017 17:14

Turion píše:Fiba. Co kdyby jsi zkusil odhlalit příčinu problému a neřešil to záplatováním a nakupováním výkonnějších komponent, které nejsou normálně potřeba. Děcka to hrajou na normálních PC bez SSD, tak mi řekni proč nutíš k nákupu komponenty co není potřeba.


Vsechny ostatni hry mam na hdd, ale s cskem byl vzdy problem. FPS to ukazuje 300-400 ale trha se to, protoze HDD nestiha. Nekolik dalsich lidi potvrdilo ze tam rozdil vazne je a ne malej. Do niceho ho nenutim, ani jsem mu tady zadny ssd nedoporucoval. Jen jsem napsal jednu z moznych pricin.
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod Turion » 17 bře 2017 17:21

Fiba. Samozřejmě, když je špatně nastavený OS, tak bude hrabat na disk, ale VlejKO nepsal, že mu to hrabe na disk při sekání. Nebo se nedíval nebo mu to nikdo neřek:). Stačí nastavit OS, tak aby nehrabal na disk a nemůže bejt disk příčina lagů. Když dáš SSD, tak ikdyž bude blbě nastavenej OS a bude hrabat na disk, tak bude lag snížen o lepší přístupovou dobu SSD, ale příčina nebude odstraněna.

Dodatečně přidáno po 2 minutách 55 vteřinách:
VlejKO: v HDTune máš benchmark, tak dej screen, jestli jede normální rychlostí + smart.
Koukni do biosu a zkus přidělit víc místa grafice na RAM a vyzkoušet.

VlejKO
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod VlejKO » 17 bře 2017 18:33

Turion píše:Fiba. Samozřejmě, když je špatně nastavený OS, tak bude hrabat na disk, ale VlejKO nepsal, že mu to hrabe na disk při sekání. Nebo se nedíval nebo mu to nikdo neřek:). Stačí nastavit OS, tak aby nehrabal na disk a nemůže bejt disk příčina lagů. Když dáš SSD, tak ikdyž bude blbě nastavenej OS a bude hrabat na disk, tak bude lag snížen o lepší přístupovou dobu SSD, ale příčina nebude odstraněna.

Dodatečně přidáno po 2 minutách 55 vteřinách:
VlejKO: v HDTune máš benchmark, tak dej screen, jestli jede normální rychlostí + smart.
Koukni do biosu a zkus přidělit víc místa grafice na RAM a vyzkoušet.


https://ctrlv.cz/shots/2017/03/17/wi6C.png

S tím více místa na grafice ram ,nevím jak udelat. nějaky video nebo vysvetlení?? díky

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod Turion » 17 bře 2017 19:40

Pořád nevidím smart. Máš tam v hdtune záložku health, tak to sem dej. Ta rychlost byla měřená, když jsi měl puštěný ještě něco jinýho? Takový propady jsem neviděl.

VlejKO
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod VlejKO » 17 bře 2017 19:58

Turion píše:Pořád nevidím smart. Máš tam v hdtune záložku health, tak to sem dej. Ta rychlost byla měřená, když jsi měl puštěný ještě něco jinýho? Takový propady jsem neviděl.


Meřené to bylo kryž jsem hral CSko..

Health : https://ctrlv.cz/Z52r

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod Turion » 17 bře 2017 21:08

Ten screen se mi nezobrazí. Normálně se rychlost disku testuje bez spuštěných programů, ale tady aspoň vidíme, že to na něj při hře hrabe, takže vyzkoušej ten odkaz (postup) na superfetch atd jak jsem ti poslal a vlož normální screen smart.

VlejKO
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: červen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod VlejKO » 17 bře 2017 21:21

Turion píše:Ten screen se mi nezobrazí. Normálně se rychlost disku testuje bez spuštěných programů, ale tady aspoň vidíme, že to na něj při hře hrabe, takže vyzkoušej ten odkaz (postup) na superfetch atd jak jsem ti poslal a vlož normální screen smart.



Dobře zkusím to,tady zatím nový screen health. Obrázek

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: CS:GO 4gb ram malo?

Příspěvekod Turion » 18 bře 2017 10:00

Tak ten smart je čistej a disk funguje normálně.
Koukni do biosu na tu položku http://www.techarp.com/bios-guide/graph ... ture-size/


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Málo FPS
    od Liferus » 03 lis 2023 14:44 » v Problémy s hardwarem
    6
    880
    od Liferus Zobrazit poslední příspěvek
    04 lis 2023 10:46

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů