Přehřívání GPU

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

kitty
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Přehřívání GPU

Příspěvekod kitty » 01 kvě 2017 23:22

Zdravím,
Pořídila jsem si nový procesor se základní deskou a ram paměti. Po přidání nových komponentů do PC se mi však začala přehřívat grafika. Při běžné práci ve Windows 10 se mi pohybuje kolem 65C a při zapnutí her (př. CS:GO, GTA V) mi rapidně vzroste až na 94C (pak raději hru vypínám). Mám grafiku od AMD - MSI R9 390X GAMING 8G. Vždycky topila trochu víc, ale teď už mi to už přijde extrémní. Nevíte někdo jak snížit teplotu? Může být něco špatného třeba v nastavení? Děkuji za odpovědi.

Reklama
Uživatelský avatar
Fiba
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1436
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přehřívání GPU

Příspěvekod Fiba » 01 kvě 2017 23:47

Řekl bych že u týhle grafiky to není nic překvapivýho. Jinak case máš jak odvětrávanou?
CPU: Intel Core i7 7700K 4.8 GHz DELID, GPU: Asus Dual GeForce RTX 4060 OC 8GB, RAM: Kingston HyperX Savage 16GB DDR4 3000 MHz, MB: Asus ROG Maximus VIII Hero, SSD 1: Samsung 980 PRO 1TB Heatsink, SSD 2: Intel SSD 540s 480GB, HDD: Seagate BarraCuda 2TB, PSU: Evga SuperNOVA 750 G2, Case: Corsair Carbide Series 400C

pdezert
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 106
Registrován: červenec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přehřívání GPU

Příspěvekod pdezert » 01 kvě 2017 23:57

No co se tyce teplot tak bezne na forech lidi pisou ze ma vysoke teploty i tech 80-90, takze mozna spis case pro regulaci

kitty
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: květen 17
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Přehřívání GPU

Příspěvekod kitty » 01 kvě 2017 23:59

Fiba píše:Řekl bych že u týhle grafiky to není nic překvapivýho. Jinak case máš jak odvětrávanou?


Mám case Zalman Z3 plus, předtím než jsem přidala nové komponenty tak mi grafika hřála do těch 80C při hraní her.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů