Klávesnice píše znaky dvojitě

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

HaLfy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 77
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod HaLfy » 04 kvě 2017 00:49

Zdraavím,

abystee vědělii, jaký mám problém, nechám teento teext neeupraaven. Jak samii vidítee, někteeré znaky klávesniice píše dvojiitě. Můžeetee mii prosím někdo poraadit co s tím? Je to velmii otravné. Stalo ssee mii too teď po poosledním restaartu.

Děkujii zaa všechny raady.

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod X » 04 kvě 2017 02:57

Značka, stáří, stav, OS? Nebo máme hádat?

HaLfy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 77
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod HaLfy » 04 kvě 2017 10:08

Asus Cerberus, 16 měsíců stará, jednou jsem jí celou čistil, ale možná jsem to přehnal s vodou a někde se stala chyba, jinak v dobrém stavu. OS windows 10.

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Turion » 04 kvě 2017 10:53

Zkus jí na jiném počítači, jestli je chyba určitě v ní nebo v OS.

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Erikprvní » 04 kvě 2017 10:56

Takhle ta také může klávesnice chovat u zavirovaného počítače, nebo je-li tam mallware.
Projeď PC antivirem a tímto - https://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

Uživatelský avatar
Shiftyyyy
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 115
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Shiftyyyy » 04 kvě 2017 11:11

Ahooj, helee zkouušel jsii jii vyčiistit? Poopřípaděě nemááš něějakouu kláveesu zaadrhlou? Jee moožný,, žee seee tam něěco zkratoovalo, neeboo jak píšee Erik, dělaal to jedeen viruus.

HaLfy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 77
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod HaLfy » 04 kvě 2017 12:00

Vyzkoušeno na jiiném PC a dělá steejný problém, čistil jseem jí nedávno a problém nasstaal až teeď. Teď mě napadla jiná věc a to přejít do jiného režimu klávesnice a jak vidíte vyřešilo se to, ale přesto bych rád byl v tamtom režimu, jelikož teď mi ta klávesnice tak jakože zhasíná a po chvíli zase rozsvítí. Nevím jestli s touto klávesnicí má někdo nějaký zkušenosti, ale je to celý zvláštní.

Opakuji, mám klávesnici Asus Cerberus.

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Erikprvní » 04 kvě 2017 12:05

Klávesnice je vadná a pravděpodobně to způsobilo čištění, to neopravíš.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

HaLfy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 77
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod HaLfy » 04 kvě 2017 12:09

Vidíš, že píšu, že se problém v „červeném" režimu vyřešil, ale v „modrém" režimu to píše znaky dvojitě. Dřív jsem jel v „červeném" režimu pořád, než mi to začalo dělat tenhle problém s pomalým blikáním. Což taky nevím kde je příčina. Proto bych rád vyřešil to blikání, nebo ty dvojité znaky.

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Erikprvní » 04 kvě 2017 12:18

Pravděpodobnou příčinu jsem napsal výše. Pokud má ta klávesnice nějaký ovladač, pak ho přeinstaluj.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...

HaLfy
Level 1
Level 1
Příspěvky: 77
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod HaLfy » 04 kvě 2017 12:39

To je ale špatná diagnostika, jelikož v jiném režimu mi tato klávesnice pracuje tak jak má. Ovladač to nemá a klávesnice pracuje dobře. Jenom po tom vyčištění byly ztuhlý tlačítka, ale už všechny tlačítka jsou opět v pořádku. Takže, kdyby mi někdo pomohl co s tím režimem, budu vám vděčný :)

Erikprvní
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 394
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Klávesnice píše znaky dvojitě

Příspěvekod Erikprvní » 04 kvě 2017 12:43

""To je ale špatná diagnostika, jelikož v jiném režimu mi tato klávesnice pracuje tak jak má"""

To co píšeš chybnou diagnostiku nijak nevylučuje. Mohou být poškozeny právě ty obvody, které se o ty režimy starají.
Tento duplicitní účet byl založen a používán trollem Blue Spirit, který nerespektuje základní pravidlo fóra, kterým je zákaz zakládání účtů za účelem obcházení trvalého BANu, který před mnoha lety obdržel za nevhodné chování a opakované narušování chodu fóra. Na fórum nadává kde může, kritizuje ho, kritizuje všechny jeho stálé členy, přesto k nám stále a pořád "leze"...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Klavesnice a Myš
    od Derik » 30 říj 2023 18:00 » v Vše ostatní (hw)
    0
    1200
    od Derik Zobrazit poslední příspěvek
    30 říj 2023 18:00
  • Klávesnice a myš
    od Torrman » 26 lis 2023 09:19 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    827
    od Torrman Zobrazit poslední příspěvek
    26 lis 2023 19:36
  • Výběr klávesnice
    od Mladkov204 » 07 úno 2024 16:16 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    503
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    07 úno 2024 16:16
  • Zaseklá Klávesnice
    od Lebedil » 14 úno 2024 21:23 » v Problémy s hardwarem
    5
    686
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 úno 2024 22:06
  • Výměna klávesnice ntb Dell Příloha(y)
    od Atten » 21 dub 2023 23:16 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    2028
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    26 dub 2023 10:55

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů