jak na Nvidia Sorround u 1080 Ti?

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Warysada
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

jak na Nvidia Sorround u 1080 Ti?

Příspěvekod Warysada » 12 kvě 2017 02:07

Dobrý den. Dnes mi dorazila nová grafika GIGABYTE GeForce AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11G. Před tím jsem používal R9 290X OC. Jelikož je na nové grafice mnoho výstupů pozapojoval jsem to tak jak jsem mohl. Mám zapojený 2x Hdmi a 1x display port. A grafika si s tím asi neví moc rady. Zapnu sorround, u R9 to bylo Eyefinyty a tam mi to chodilo krásně. Takže zapnu sorround a sice to udělá jednu pracovní plochu ze tří monitorů ale má to háčky. Spodní lišta winek je jen na prostředním monitoru a to s ní můžu dělat co chci a nejde dát přes všechny. A trápí mně další problémy co jsou s tím spojeny. Zapnu WoT a garáž je jen na prostředním monitoru (R9 tu garáž roztáhla na všechny tři takže jak mám 120 tanků tak jsem je viděl všechny a nemusel jsem skrolovat jak kokos) Další dva monitory grafiku vykreslují ale nejde na ně najet ani myší. Pokud zapnu bitvu a vlezu do ní tak u R9 jsem měl že minimapa, damage panel a rozpis týmu atd. bylo v krajích pravého a levého monitoru a nijak mně to nerušilo při hraní. Na prostředním monitoru byl jen zaměřovač. Teď je vše na prostředním monitoru a hodně mně to irituje.
Zkoušel jsem nějak nastavit ten sorround ale defakto v něm se nic nastavit nedá. takže bych odhadoval že jak má tato grafika mnoho výstupů tak možná třeba potřebuju zapojit na ten sorround jen 3x DP ? Fakt si s tím nevím rady prosím o pomoc.
Podotýkám že u R9 mně eyefinyty normálně běhalo a díky tomu že ta grafika měla jen 4 výstupy tak to nebylo tak složité zapojili se monitory do HDMI a 2x DVI a jelo to a nic se nemuselo řešit.

Reklama
Fox_25
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2175
Registrován: duben 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak na Nvidia Sorround u 1080 Ti?

Příspěvekod Fox_25 » 12 kvě 2017 03:42

Pokud mě paměť neklame, tak u spodní lišty(w10) je to bug. Asi rok zpátky jsem to řešil a vyřešila to novější verze sorround, pak přišel anniversary update a zase to nešlo. Tuším že s tím pohnul až classic shell, prý taky dobře funguje displayfusion.

https://www.displayfusion.com/Download/

Warysada
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak na Nvidia Sorround u 1080 Ti?

Příspěvekod Warysada » 12 kvě 2017 11:46

no tak dysplay fusion nepomohl dalo by se říct že upravuje jen a pouze tapetu :(

Dodatečně přidáno po 1 hodině 18 minutách 39 vteřinách:
jediné co mi na WoT pomohlo je dát hru do okna potom funguje tak jak má ale to nemění nic na tom že bych chtěl fungovat normálně i na ploše a i v jiných hrách a tak.


Naposledy oživil Warysada v 15 kvě 2017 20:54


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Ray Tracing nVidia vs AMD
    od ShadowWord:Pain » 22 črc 2023 14:18 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1765
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 13:30
  • Nvidia 1060 chyba 43
    od Brasi » 18 čer 2023 10:42 » v Problémy s hardwarem
    2
    786
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 čer 2023 15:40
  • Výběr Nvidia 4060Ti, a stačí 550W PSU?
    od midder » 12 črc 2023 16:08 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    753
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    12 črc 2023 19:23

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů