Nefunkční audio-front panel + praskání Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nefunkční audio-front panel + praskání

Příspěvekod Tony147 » 23 črc 2017 10:35

Ahojte, mám základní desku Gigabyte H55M-S2 H55 s1156 a nefunguje mi audio u front panelu, vše je zapjeno správně ale i přes to nejede, díval jsem se na jiné témata a tam se psalo cosi o nastavení v BIOSu, bohužel pro mě, já tam nic s audiem nemám... + Tedy to praskání, bzučení atd... Zatím tedy připojuji sluchátka k repro. protože tam na to mají přímo výstup ale po připojení (kdykoliv, výjma vypnutého PC) Ve sluchátkách bzučí, praská... Zvuky se mění, když pohnu myší, když píši na klávesnici a při nějakých procesech. Toto praskání se projevuje pouze ve sluchátkách (ve všech) ale v reproduktorech jen občas takové hodně slabé písknutí. Repro mají samozdřejmě zesilovač, takže když k nim připojím sluchátka které jsou citlivější než repráky tak je zvuk intenzivní, pokud připojím sluchátka přímo k PC zezadu tak zvuk zase zeslábne. (Volume zesilovače bedniček mám na max. a jen si ho upravuji v PC) :shifty:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nefunkční audio-front panel + praskání  Vyřešeno

Příspěvekod Pic » 24 črc 2017 00:29

Pravděpodobnou příčinou je špatné připojkení kabelu do základní desky, nebo poškozený kabel a možná přerušené stínění kabelu, či zemnící vodič (spojení s kostrou - el. zemí).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostů