zaseknuti VLC pri sledovani filmu ale po nekolika hodinach

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

p3v4x
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 712
Registrován: červenec 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

zaseknuti VLC pri sledovani filmu ale po nekolika hodinach

Příspěvekod p3v4x » 09 srp 2017 11:03

včera i dnes se mi při sledování filmů po shlednutí třetího filmu zaseklo video a musel jsem spustit spravce uloh a ukoncit program VLC. přes jiný video přehravač a to Media Player Classic home cinema když jsem sledoval film tak nezamrznul ale pouze se video skublo(2x za celý film po dobu asi 3 sekund) ale pak to jelo plynule dál narozdíl od video playeru VLC kde to natvrdo zamrzlo.

Zkusil jsem otestovat tedy pevný disk programem HDTune Pro přes položku Error Scan a celý test proběhl v pořádku bez jediného vadného sektoru.Test trval 2 a půl hodiny.

Jinak jsem si všiml, že se mi po určitých hodinách v ovladacích panelech a to v možnosti napajení - napajen ze sítě vypíná displej po 20 minutách i když jsem uložil změnu na "nikdy" tak po určité době se to nastavení vratí tak ,že se vypne displej znovou po 20 minutách.

Jinak po ukončení testu na vadné sektory přes položku "Error Scan" se teplota hdd zvedla až na 45 stupnů.

Myslím si že by mohlo být něco s řadičem nebo s chipsetem, ale to je pouze můj dojem.

Reklama
RiskyHare
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: květen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zaseknuti VLC pri sledovani filmu ale po nekolika hodinach

Příspěvekod RiskyHare » 09 srp 2017 11:07

On VLC player celkem blbne sám od sebe, takže bych to asi na chybný HW moc neviděl. Poslední dobou s ním mám taky problémy.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů