Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Tony147 » 26 lis 2017 11:52

Ahoj všichni, už jsem se sice ptal na něco podobného ale nějak jsme to nevyřešili, a tak se tedy chci zeptat znovu, mám integrovanou Zvuk. kartu a ať k ní připojím cokoliv (repráky, sluchátka, audiorekordér...) tak v tom píská, bzučí, praská, šumí a nevím co všechno... Tyto zvuky se dějí nezávisle na hlasitosti- I když je volume=0 Zde na fóru jsem se dočetl že někteří mají (měli) asi stejný problém ale nedočetl jsem se jednoznačného řešení. Z jednoho příspěvku jsem se dočetl že to asi je procákem a ZK to posílá do sluchátek/repráků. Už nevím co s tím, koupit nějakou ZK? Zvuk +záznam obrazovky: http://sendvid.com/l7pqlwms -Zvuk je ale zkreslený protože jsem tam odstraňoval šum aby bylo slyšet to popískávání... takže když nebudete vnímat v pozadí to "letadlo" tak uslišíte jakoby zubař zabrušoval zuby :D ale jen když přestanu hýbat třeba s tím posuvníkem. :? :wtf:

Dodatečně přidáno po 2 minutách 39 vteřinách:
Mimochodem to hučení a šumění je tam taky.... bohužel

Reklama
Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Tony147 » 26 lis 2017 12:17

Kdokoliv-cokoliv... :D Jsem už vážně zoufalý člověk...... Jestli je to nějakým špatným uzeměním. Nebo něco?

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Tony147 » 26 lis 2017 12:44

up

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Pic » 26 lis 2017 12:47

Co také napsat něco o používaném zařízení. Část rušení může způsobovat i samotný zdroj, případně samotný zesilovač v reprásích, či indukce z kabelů k PC. A neopakuj po már minutách upozornění na dotaz. Je kolem poledne a většina lidí obědvá. Toto není servis na zavolání.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Turion » 26 lis 2017 12:52

Up, zkus dotáhnout všechny šroubky na základní desce a zdroji a odpojit a znovu zapojit kabely taky všechny a nadoraz. Když to nepomůže, tak vyzkoušet jiný zdroj, když to nepomůže jinou základní desku. Zkusit zastavit na sekundu každý větrák v pc, jestli to nešíří nějaký z nich.

Tony147
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: únor 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Popískávání/šumění z audio výstupu PC

Příspěvekod Tony147 » 26 lis 2017 12:54

Turion píše:Up, zkus dotáhnout všechny šroubky na základní desce a zdroji a odpojit a znovu zapojit kabely taky všechny a nadoraz. Když to nepomůže, tak vyzkoušet jiný zdroj, když to nepomůže jinou základní desku. Zkusit zastavit na sekundu každý větrák v pc, jestli to nešíří nějaký z nich.

Zkusím...

Dodatečně přidáno po 1 minutě :
Pic píše:Co také napsat něco o používaném zařízení. Část růšení může způsobovat i samotný zdroj, případně samotný zesilovač v reprásích, či indukce z kabelů k PC. A neopakuj po már minutách upozornění na dotaz. Je kolem poledne a většina lidí obědvá. Toto není servis na zavolání.


Děkuji za odpověď a omlouvám se :| Zesilovačem v repro to není-píská i při připojení sluchátek přímo do PC.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů