Vypínání monitoru a záblesk v pc

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Lup1no
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: listopad 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Vypínání monitoru a záblesk v pc

Příspěvekod Lup1no » 27 pro 2017 18:29

Dobrý den,

Postavil jsem nový pocitac. Při prvním zapojeni zdroje do zásuvky mi to vyhodilo jističe. Nahodil jsem je, zapl PC a vše běželo v pohodě. Hrál jsem hry na ultra detaily na fullhd 144hz monitoru a vše běželo v pohodě.

Po necelým týdnu jsem koupil 4K monitor. Vše zapojil, ze začátku taky v pohodě, ale Po dvou dnech se mi při vyšší zátěži začal vypínat a zapínat monitor. Ne ze by se vypl úplně. Spis to je jako když se vypne jen obraz. Problém je pouze u tohoto 4K monitoru, u toho fullhd to nedělalo.

Zkoušel jsem jestli je vše dobre zapojené. Vše jsem vypojil a zase zapojil. Ale při zapojeni zdroje a následného zapnutí přes kolébku se mi zdálo ze se někde v PC zablesklo. ( nejsem si úplně jist, zda to byl záblesk z elektřiny, nebo jestli se jen na chvíli rozsvitilo podsvícení u některého komponentu, protože jsou na MB,GPU i chladiči CPU ledky.

Nutno dodat, ze PC se zapne a vše běží normálně. Všechny hry i programy. Zkoušel jsem i zátezovy test u aidy64 a taky vše Ok.

Seznam komponentu: https://www.czc.cz/226668,192299,223453 ... 85924/kody

Nevíte čím by to mohlo být?
Všem děkuji předem za pomoc

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypínání monitoru a záblesk v pc

Příspěvekod xbs » 04 led 2018 22:31

ten 4K monitor je co zač?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypínání monitoru a záblesk v pc

Příspěvekod petr22 » 04 led 2018 22:46

Eletroinstalace v byte bude nejspis velice kvalitni - stara 40 let, s prekrocenou zivotnosti a v hliniku.

Aspon takhle bych sekal ze se bude elektroinstalace zrala na kompletni vymenu chovat.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů