GamePad

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

pepol
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: říjen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

GamePad

Příspěvekod pepol » 08 črc 2005 10:35

Chtěl jsem zeptat na jednu věc.Jelikož jsem velice nezručný při hrách na klávesnici,tak jsem si pořídil GamePad Genius G-08 s klasickým herním konektorem.Vše v pohodě.Ale teď jsem si sestavil nové PC a nemám na desce game konektor a tak jsem byl nucen si koupit nový GamePad do USB Genius G-08XU.Problém je ale v tom,že mi nejde nakalibrovat.V podstatě je nakalibrovaný,ale jde s ním pohybovat jen dopředu nahoru a dolů,ale zpět ne. Při kalibraci je pomocný křížek sice uprostřed,ale po vyzkoušení pohybu dopředu se křížek posune úplně doprava a tam už zůstane.Nevím jestli má někdo s něčím podobným zkušenosti,ale pokud jo,tak poraďte.

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 08 črc 2005 20:06

Ahoj, je tomu už nějaký čas, co jsem sám bojoval s GamePady a kalibracemi....co si vzpomínám, tak i já zažil pár takových problémů.
Dokonce jsem měl i ten Genius 08....moc dlouho nevydržel.

Ale k věci: určitě nic nezkazíš tím, že odinstaluješ veškerý sw spojený s GamePadem, odpojíš ho od PC a restartuješ PC. Poté doporučuji navštívit Genius Download:
http://www.geniusnet.com.tw/download/Driverlist.aspx
stáhnout veškerý soft k tvému GamePadu a nainstalovat.

Restartovat PC a zkalibrovat........už ok?

Pokud i přesto problém :evil: , pak je tu ještě šance na odebrání USB řadičů (všech) ve správci zařízení a RESTART PC. Po restartu se ti řadiče nainstalují automaticky... dej vědět
Rimms


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů