Problém s monitorem- HDMI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_senior, Mods_junior, HW spec team

Honza497
nováček
Pohlaví: Muž

Problém s monitorem- HDMI

Příspěvekod Honza497 » 11 dub 2018 13:53

Ahoj, nedávno jsem tu řešil, jak zapnout integrovanou grafiku, abych zapojil třetí monitor pomocí HDMI kabelu ze základní desky.

Zapnul jsem pc, integrovaná grafika se krásně zapnula, na televizi jsem nastavil HDMI 1 a měl jsem třetí monitor.

ALe teď je tu jeden problém a vůbec netuším, čím je způsobený.
Jde o to, že po pár dnech fungování 3. monitoru to začalo blbnout. Zapnul jsem monitor a HDMI nešlo ( není signál ), tak jsem pc restartoval a bylo zase vše ok.
Včera večer jsem ho měl normálně puštěný a dneska, když jsem ho zapl, tak zase " není signál "

Nejdřív mě napadlo, že by to mohlo být kabelem, je desetimetrový, stal mě 350, nikdy nevíš co se s ním mohlo pokazit, tak jsem do třetího monitoru strčil hdmi z prvního ( 1 monitor má hdmi v grafike kartě ) ale furt žádný signál, tak jsem si řekl, že bude problém v samici hdmi ve 3. monitoru, ale to nejspíš také nebude, protože windows mi identifikuje včechny 3 monitori i přestože ten 3. monitor " nemá signál "
Identifikuje v tomhle případě myslím, že když je monitor zapnutý, tak mohu měnit rozlišení atd. avšak mě zase mate to, že má zabudované reproduktory a ty nejsou v " zařízení pro přehrávání " ukázány.
Takže jsem absolutně zmatený.
Budu rád za rady :)

Reklama
ITCrowd
Tvůrce článků
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Pohlaví: Muž

Re: Problém s monitorem- HDMI

Příspěvekod ITCrowd » 11 dub 2018 21:54

Když pravoklikneš na plochu a dáš nastavení zobrazení - je třetí monitor systémem detekován?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem

• Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Propojení Micro hdmi s DVI monitorem
    od lucaso84 » 04 črc 2017 18:09 » v Vše ostatní (hw)
    10
    485
    od Martab
    05 črc 2017 16:41
  • Problém s monitorem
    od StreefP » 03 úno 2018 23:13 » v Problémy s hardwarem
    0
    195
    od StreefP
    03 úno 2018 23:13
  • Problém s monitorem
    od Humor » 27 srp 2017 22:26 » v Problémy s hardwarem