Pískání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Pan Apple
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Pískání PC

Příspěvekod Pan Apple » 07 kvě 2018 20:45

zdravím,čistil jsem pc od prachu a vyndal jsem i chladič a pročistil,pak větráky v pc.vše jsem pak dal dohromady a spustil po 10 minutách vše je lo normálně jen možná pomaleji nevím :).Pak začalo pískat,hučet to mám vždy když zapnu pc ale pak přestane ale toto pořád pískalo nevím c stím jestli jsem tam něco blběj dal nebo co nevím? prosím o radu díky :D

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pískání PC

Příspěvekod xbs » 07 kvě 2018 20:49

že by ňákej z větráků byl poškozenej? zkus je postupně pozastavovat a uvidíš esli to bude tim...

hromdys
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Pískání PC

Příspěvekod hromdys » 03 úno 2019 18:53

Zdravím, taky sem to do dneška řešil.Začalo mi to před rokem, když jsem převáděl vídeo a procesor jel na 100 procent.Při běžném používáni PC byl pak klid.Časem se ale pískáni začalo ozývat i při spuštění nějakých jednoduchých her na webu nebo při načítáni některých stránek.Nejsem žádný odborník. Zatím jsem si jen přidal RAM paměť nebo vyměnil DVD mechaniku, ale jelikož mám možnost sledovat po internetu i TV vysíláni a u toho to začalo také pískat došla mi trpělivost. Dal jsem si skříň PC k monitoru a sundal kryty.Pak jsem počítač zatížil tak aby pískal a hledal zdroj tohoto nepříjemného zvuku. Za chvíli bylo jasné čím to je.Pískáni šlo z malého válečku poblíž spouštěcího tlačítka PC. Myslím si že se z toho malinkého repráčku ozývá pípnutí při spouštění počítače. Přerušil jsem jeden z přívodních drátku a mám po pískání.Je možné, že můžou být i jiné příčiny pískání PC, ale já jako automechanik šel na hledáni příčiny takto a podařilo se mi to vyřešit.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů