Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 23 kvě 2018 22:21

Dobrej, hraji asi 4 roky stejnou hru a ta mě něják omrzela tak jsem si chtěl stáhnout Fortnite všude se o tom píše jak to je skvělé tak jsem to chtěl zkusit.
Když jsem po 3 hodinách stahování hru spustil tak jsem se nedostal dále než do hlavní nabídky.
Hra mi napíše Unreal Engine 4 Crash a to je u mě důvod toho, že mám zastaralý ovladač grafické karty.
Šel jsem tedy na stránky Nvidie a tam stáhnul ovladač přesně na mojí grafickou kartu..
Stáhnl jsem, nainstaloval pak PC restartoval ale po restartu v počítači nebyl žádný ovladač ani ten starý ani ten nový.. šel jsem od Ovládací Panely a odinstalovat program a tam je napsané že vše mám nainstalované:
NVIDIA GeForce experience
ovladač grafiky
atd viz tento screen... : https://ctrlv.cz/UyuU
Tak jsem šel do NVIDIA experience která jediná se mi tedy nainstalovala že jsem jí mohl spustit a tam bylo napsané ať aktualizuju ovladače tak jsem zase stáhl přes experience dal jsem expressní instalaci zase se to restartovalo a furt nic.. tak jsem zase spustil experience a tam zase že ať to aktualizuju :D Tak jsem si řekl CO TO KURWA JE?
grafika GTX 750 Ti 2GB GDDR5
Prosím o každou pomoct, už to hledám 3 dny a marně... psal jsem na support na nvidii a tam mi nepomohli i když jsem to napsal v anglitině. :crazy: :oops: :oops: :oops:

Reklama
komplik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod komplik » 23 kvě 2018 22:25

Zmatený popis, ale buduž.

Normálně bych doporučil projít log a přesně důvod pádu hry a poradit se s google.

Ale tady řeknu vrátit se na bod obnovení před instalací nových driverů a vyzkoušet to znova.
Pokud nezabere, tak odinstalovat ovladače pomocí DDU v nouzovém režimu, restartovat a nainstalovat ovladače znovu.

Mimochodem, když to zlobí, tak neinstalovat expresně, zvolit vlastní instalaci a zaškrtnout čistou instalaci
M1 Macbook Air 16GB RAM
i5-10400F, 32GB RAM a dočasně GTX1060 3G
iPadAir 2020

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 23 kvě 2018 22:33

kompik, Už jsem se s google radil a dělal jsem to přes DDU v nouzovém režimu. :D
A zkoušel jsem to všechno odinstalovat dokonce reinstall počítače s formátováním všech disků
Tu čistou instalaci taky :/ a nepomohlo nic z toho

Dodatečně přidáno po 3 minutách 57 vteřinách:
Nebo, myslíš že ta hra by měla jít i s třeba ovladačem který je starý cca 2 měsíce? Podle mě je to blbost že by nešla ale třeba H1Z1 vím že prostě nejde..
Btw, když tu hru spustím a chvíli hraju dokud mě to nedá crash třeba max 5 minut tak mám takové divné textury :D Fialové růžové atd čáry... tečky... nevím co to je
Je možné že to tím ovladačem není.. protože by mě to do té hry ani nepustilo.. já jí 5 min normálně hraju s těmito problémy pak se to lagne a nastane crash.
Jó sorry za zmatenost :D Už jsem vynervovanej z toho strašně mě to štve

Dodatečně přidáno po 3 hodinách 26 minutách 54 vteřinách:
Někdo nějáký nápad :( Teď jsem zase hledal asi 4 hodiny a nic jsem nenašel...

komplik
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 290
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod komplik » 24 kvě 2018 12:02

Proč tedy nenapíšeš, že si udělal nějaké kroky, nemusíme tady přemýšlet o to co bys mohl udělat a bylo by jasněji.

NV Experience se instalovat nemusí pokud ji člověk nechce využívat.
Co instalace spuštěná přímo, ne z experience?

Pokud nepomáhá tak jiná rada je:

A: vyzkoušet starší verzi ovladače... občas to skutečně nemusí fungovat a starší driver je ok

B: napsat na podporu steamu

C. říct nám co je v tom logu



To že na supportu NV nepomohli se nedivím, zatím chybí relevantní informace.
M1 Macbook Air 16GB RAM
i5-10400F, 32GB RAM a dočasně GTX1060 3G
iPadAir 2020

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 24 kvě 2018 13:00

Starší drivery všechny fungují. Je potřeba k hraní Fortnite nejnovější ovladač? A to v tom logu tam mám najáké textové dokumenty ty vám mám zkopírovat sem?

behavioralista
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: únor 14
Bydliště: Jižní Morava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod behavioralista » 24 kvě 2018 13:07

Já mám třeba ovladače z ledna 2017.GF Experience jsem se už dávno zbavil,protože to chtělo registraci a začalo to dělat bordel.Není nutné mít nejnovější ovladače pokud nedělají žádnou neplechu.Ty nejnovější ovladač nvidie vydali jakési pochroumané.

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 24 kvě 2018 13:18

Takže, ted odinstaluju ten nový dám tam ten starší co fungoval dobře spustím hru a až mě to crashne odešlu vám ten log

Dodatečně přidáno po 34 minutách 32 vteřinách:
Takže zase ten stejný problém po přeinstalování ovladačů a spuštění hry jsem se dostal do hry a měl jsem grafické problémy... Textury blikaly růžově a fialově a po 30sekundách se hra sekla a zase crash report tady je odkaz na ten log: https://uloz.to/!E9uD7R6GiHnn/fortnitegamelog-log a tady na screen s těmi grafickými problémy: https://ctrlv.cz/M3fA
Ten screen je ještě z předchozího win 10 Pro x64 Ale dělá to furt to samé. Děkuji za rady :/

Dodatečně přidáno po 3 hodinách 14 minutách 58 vteřinách:
Teď vyšel nový driver 397.93 a ten mi taky nejde to samé to dělá.. prostě nainstaluju píše mi to že to je nainstalované ale nainstalované to není. Prosím podívejte se do těch logů hry kdo tomu rozumí kde je problém a proč mi to nejde nainstalovat

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6464
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod RIKI22 » 24 kvě 2018 17:06

V Správca zariadení alebo NVidia panel píše , že máš verziu 397.93?
Ale platí aj to, že ak grafika funguje bez ovládača a problém robí ,až po nainštalovaní ovládača alebo sa ani nedá ovládač nainštalovať, že grafika končí.

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 24 kvě 2018 17:15

V správci zařízení mi to píše že mám verze ovladače: 24.21.13.9793 a je tam u GTX 750 Ti žlutý vykřičník který píše: Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)
Takto to mám jako kdyby jsem neměl driver žádný.. Nemám na ploše když kliknu ovládací panel ale když jdu do odinstalovat programy tak tam mám všechno.. Píše se tam že i ten nový ovladač mám nainstalovaný přitom to není pravda já to nechápu :( nerozumím tomu.
A grafika bez ovladače funguje ale nejdou hry atd.. píše to microsoft adapter či co a že má 256mb celková dostupná paměť.. 750Ti má 2048..

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6464
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod RIKI22 » 24 kvě 2018 17:24

Tak si klikni na klávesu Win,napíš panel, otvor si starý Ovládací panel-Hardvér a zvuk a tam by si mal mať
Obrázek
Obrázek
Samozrejme bez ovládača hry nepôjdu.Skús grafiku v inom PC, či sa bude dať nainštalovať ovládač.

pepikzmurf
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: květen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod pepikzmurf » 24 kvě 2018 17:34

Když kliknu na to Ovládací panel Nvidiatak se myš pár krát protočí.. jako když se něco načítá a nic to neudělá.
A nemůžu zkusit grafiku v jiném PC... Nemám tu možnost mám jen 1 pc a všichni mají notebook co tak znám..

RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6464
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový ovladač od Nvidie mi nefunguje HELP

Příspěvekod RIKI22 » 24 kvě 2018 17:39

Tak ja by som nainštaloval Win7 na skúšku, ak máš voľný disk a skúsil inštaláciu ovládača.Zdroj by problém nemal byť ,aj keď by mohol ale predpokladám , že grafika nepotrebuje prídavné napájanie a ovládač by sa mal dať nainštalovať.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nový poskytovatel internetu - nový modem
    od HarryS21 » včera, 19:07 » v Sítě - hardware
    3
    181
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    dnes, 07:34
  • Ovladač pro bluetooth
    od Drak32 » 29 zář 2023 21:52 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    2408
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    30 zář 2023 21:05
  • X-box ovladač kabel
    od jPRO » 05 bře 2024 23:01 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    504
    od jPRO Zobrazit poslední příspěvek
    06 bře 2024 00:07
  • Ovladač Xbox se odpojuje od boxu
    od paolov » 24 říj 2023 10:34 » v Problémy s hardwarem
    0
    1153
    od paolov Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 10:34
  • Router nefunguje.
    od urbassscz » 07 kvě 2023 21:27 » v Problémy s hardwarem
    5
    978
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    08 kvě 2023 19:03

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 22 hostů