Zmizely mi HDD

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Vojta_
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 141
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zmizely mi HDD

Příspěvekod Vojta_ » 10 srp 2008 16:21

Dobrý den, mám takoví nepříjemný problém :? Předevčírem jsem dostal do notebooku vira a hned mi zmizely oba HDD nemůžu se do nich dostat přez Tento počítač protože je tam prostě nevidim. Jde se ale ae do nich dostat jinudy. Myslel jsem si že když nainstaluji nové winy že se to vyřeší ale když jsem se dostal k instalaci po restartovaní počítače tak mi to napsalo že nemám nainstalované žádné HDD -> setup did not find any hard disk drivers installed in your comeputer. Neví prosim někdo jak bych to mohl vyřešit? :blush: Kuli viru nemužu třeba ani v příkazovém řádku nic dělat s registrama. Napíše mi to že tam mám zákázaný přístup od správce to samé mi to dělá když chci do zobrazení. Ovšem tohle mě tolik netrápí jako ty HDD abych to mohl přeinstalovat.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizely mi HDD

Příspěvekod Pic » 10 srp 2008 17:10

Vítám Tě na fóru! Jaké to jsou disky - SATA/ATA? Zkus jede odpojit, zda notebook naběhne. Co je to za značku a typ?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Vojta_
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 141
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizely mi HDD

Příspěvekod Vojta_ » 10 srp 2008 18:03

Jsou to disky Serial ATA a značka notebooku je Lenovo T61. Akorát to s tim odpojenim to sem nikdy nedělal nevim jak bych to měl udělat někde v biosu...? :blush:

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizely mi HDD

Příspěvekod Pic » 10 srp 2008 18:28

Je to dobrý notebook a proto doporučuji obrátit se na servis, protože jej pravděpodobně máš ještě v záruce, takže stejně nemůžeš do něho zasahovat. Pravděpodobně se jedná o závadu disku, pokud jej nevidí ani Bios.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Vojta_
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 141
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizely mi HDD

Příspěvekod Vojta_ » 10 srp 2008 18:51

Zasahovat můžu ale záruka tim končí :) kdyby to šlo vyřešit tak by mi nevadilo kdybych to přeinstaloval. Zmizely mi místní disky C a D ale dostat se do nich můžu jinudy než přez tento počítač. A při přeinstalaci windowsu to hlásí že tam žádnej hard disk nemám. Ale stáhnul jsem si ten prográmek everest a ten to vidí normálně :?

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizely mi HDD

Příspěvekod Pic » 10 srp 2008 20:21

Dej do sekce HijackThis log z tohoto programu a požádej o pomoc při odstranění viru. Jestliže se dostaneš na disk je problém asi v neodstraněném viru.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: be_oshied a 13 hostů