Opakované nalezení HW - Vstupní zařízení pro sběrnici PCI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
spiderxx
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Bydliště: otrokovice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Opakované nalezení HW - Vstupní zařízení pro sběrnici PCI

Příspěvekod spiderxx » 06 led 2006 08:09

Po výměně hdd za větší (200GB, pův. 40GB) a následné instalaci win xp sp2 mám ve správci stále neznámé zařízení Vstupní zařízení pro sběrnici PCI. Při pokusu o instalaci napíše, že zařízení nemohlo být nainstalováno. Nevíte někdo, co to je? Mám všechny cd s ovladači. Zákadní deska je MICRO-STAR INC. MS-6704 100, disk Seagate Barracuda ST3200826A. Mám pocit, jako by si s tím diskem úplně nerozuměla, protože i ledka hdd svítí trvale. A že je dobře zapojená, to jsem si ověřil zpětnou výměnou starého hdd, kde to funguje jak má. Poraďte mi, co s tím. Nové ovladače desky? Díky

mod.by mikel: změna nadpisu

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 06 led 2006 08:15

Když to ve Správci zařízení odebereš a restartuješ, tak by ti v tray měla vyskočit bublina, že systém našel nové zařízení a potom jméno toho, co by to mělo být. Odkaž to potom na instalaci z originálního disku základovky, popřípadě z instalačky Winů. Nebo napiš, jaké zařízení systém našel a koukneme se po instalačce na Netu.

Uživatelský avatar
spiderxx
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Bydliště: otrokovice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod spiderxx » 06 led 2006 08:24

No právě, že to píše jen Vstupní zařízení pro sběrnici PCI. Nic víc. Instalačky jsem samozřejmě zkoušel, i od desky i od windows. Vždycky to skončí s tím, že hardware nemohl být nainstalován protože průvodce nemohl najít vhodný software.

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 06 led 2006 08:37

Ještě bych se zeptal tak. Máš v těch slotech PCI nějaké karty? Zkus je vyndat a odinstalovat, jestli to nedělá některá z nich a na její instalačce by ty chybějící soubory mohly být. O nekompatibilitě disku s deskou jsem totiž ještě nikdy nic neslyšel. Ten název "Vstupní zařízení pro sběrnici PCI"
bych tipoval spíše na nějakou špatně nainstalovanou PCI kartu než na disk.

Uživatelský avatar
spiderxx
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Bydliště: otrokovice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod spiderxx » 06 led 2006 09:09

Tak už jsem to vyřešil. Je tam Radiokarta, kterou jsem sice nainstaloval, ale nejspíš tam zůstala nějaká součást, která se nenainstalovala. Stačilo navést do adresáře s ovladači rádia a je to. Díky za nasměrování. Jak se tak dívám, jsme "sousedi", já jsem z Otrokovic.... ještě jednou díky ;o))


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů