<_*NUCENY RESET*_>

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Fide1
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

<_*NUCENY RESET*_>

Příspěvekod Fide1 » 17 led 2006 10:25

Dobrý den.
Mám sestavu :AMD ATHLON XP 2000+
2*256 DDR RAM
250 GB HDD
GEEFORCE MX 440
DVD-ROM

Mám zde takový problém:Vždy když hraji nějakou hru tak se mi zhruba po 10 minutách vypne monitor a tudíž nemohu nic dělat.Jedině RESET.Stává se to pouze u her nýbrž když jsem ve win XP SP1 se to nestane-běží bez problému. Nedávno jsem musel starý zdroj vyměnit kvůli tomu že mu vyhořeli dva kontakty.
Viděl bych problém ve zdroji,který mám nový Fortron FSP300-60ATV(PF) 300W.Není nijak ani zatížen pouze 1 HHD + DVD-ROM. Samozřejmě mám nejnovější ovladače na graf.kartu i nejnovější directx.V grafické kartě bych problém neviděl.
Zkoušel jsem projet všechny problémy na vašich stránkách co by mohlo souviset s mým problémem.Memtest jsem sice nezkoušel ale měl jsem jiné ‚Benchmarky‘ které závadu s pamětí nenašly.Zkoušel jsem paměti prohodit také nic.Ještě jsem zkoušel radu ve vlastnosti systému-upřesnit-spuštění a zotavení systému-odškrtnout položku automaticky restartovat.
Dále jsem zkoušel nainstalovat program speedfan také nic nezjistil.Také operační systém jsem zkoušel formátovat a také nic.Chtěl bych ještě říci že žádné komponenty nejsou přetaktované!
Opravdu už si nevím rady :cry:

Reklama
JardelT
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Reset

Příspěvekod JardelT » 17 led 2006 11:02

Je možný, že se ti přehřívá počítač a hlavně,když hraješ nějaký hry, tak z grafiky se stává takový malý přímotop, takže bych prvně vyzkoušel oddělat jeden bok na casu a pokud by to nepomohlo, tak bych viděl problém v grafice(máš aktivní nebo pasivní chlazení), protože se mi zdá, že ta grafika není zrovna žádnej silnej hřebec.

Napiš, jestli to pomohlo.

Fide1
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Fide1 » 17 led 2006 11:09

Oddelat jeden bok na casu mi nepomohlo - to uz jsem zkousel..Vim ze grafika neni zadnej zazrak , ale kdyz jsem hral kuprikaldu medal of honor:Allied assault(2001) na starym zdroji tak vse ok.A s novym zdrojem je zde ten problem ohledne restartu.
Nehraju zde pecky v podobe Quake 4 atd..To by nemelo smysl vubec instalovat... :wink:
Co se tyce grafiky tak mi bezi s podporou AGP 4x a chlazeni je pouze vetracek takze nejspise pasivni.

Uživatelský avatar
kennyz
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 138
Registrován: leden 06
Bydliště: /dev/null
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kennyz » 17 led 2006 17:24

Pasivni je kdyz tam je chladic kterej se nehejbe nijak a aktivni chlazeni je co se hejbe ( vetracek vetsinou) :wink:

Jinak co se tyce toho problemu tak bych pokud je to u tebe mozny zkusit vymenit grafiku (si pujcit nekde a zkusit) a pokud byla chyba v grafice tak problem by mel prestat


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Router TP-LINK (tvrdý reset)
    od Odonn » 18 zář 2023 16:34 » v Administrace sítě
    8
    3920
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 zář 2023 10:10
  • Reset BIOS před každým spuštěním PC
    od sasshrek » 27 lis 2023 13:49 » v Problémy s hardwarem
    6
    985
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    27 lis 2023 19:07

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů