zahada s grafikou Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

bandas
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: únor 09
Bydliště: vetsinou ano ;o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

zahada s grafikou

Příspěvekod bandas » 24 úno 2009 16:52

ahoj,

vim ze uz tady otravuju celkem dlouho, ale jeste bych potreboval poradit. Mam zakladovou desku a grafiku http://msi.mironet.cz/mb-msi-p43-neof-- ... 5+dp87659/
http://asus.mironet.cz/vga-asus-en9600g ... e+dp89758/

Problem je ten, ze vsechno bezi jen do te doby nez nainstaluju ovladac ke graficky karte. Po nainstalovani uz pocitac nespustim. Zacne nabihat win, pak ztmavne obrazovka a tim to konci. Zkousel jsem ruzny ovladace, ale jiny nez na obdrzenym CD tam ani nedostanu.

Grafickou kartou to 100% neni, uz jsem zkousel tri a pokazdy je vysledek stejny.

Mate nekdo nejaky napad?
Jo jinak zdroj Fortron 400W

Jeste sem pridavam fotky, nejak nevim jestli je nejaky rozdil jestli do karty zapojim pridavny napajeni kabelem primo ze zdroje, nebo pres nejakou obdrzenou redukci.

Muzu jit cokoliv reklamovat, ale nevim co to dela.... Myslite ze to muze delat MB?

Reklama
bandas
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: únor 09
Bydliště: vetsinou ano ;o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zahada s grafikou

Příspěvekod bandas » 24 úno 2009 16:54

jeste ty fotky
Přílohy
P1040051.JPG
P1040050.JPG

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: zahada s grafikou

Příspěvekod Marfy » 24 úno 2009 17:12

Pokud má zdroj samostatnou větev pro napájení grafiky,tak je to lepší zapojit na ni.Pokud ji nemá,tak přes redukci-to je téměř to samé.Doporučoval bych ti odinstalovat ovladače grafiky v nouzovém režimu a nainstalovat nejnovější.Jinak doufám že stahuješ správnou verzi ovladačů.Můžou být na XP nebo Vistu,pak 32 bitové nebo 64 bitové.Musíš mít ten správný podle nainstalovaného O.S.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

bandas
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: únor 09
Bydliště: vetsinou ano ;o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zahada s grafikou

Příspěvekod bandas » 24 úno 2009 17:15

tim to nebude, mam zapojenou vetev ze zdroje. Ovladace prave vzdycky odinstaluju v nouzovym rezimu, jinak by to ani neslo, pak vycistim registry ccleanerem a zkousim jiny ovladace. Mam vistu 64bit, tak na tu. Vyzkousel jsem uz novejsi i starsi ovladace, ale bezuspesne :-( Nejak uz nevim, prave jenom premyslim jestli je chyba v MB nebo jsem proste neschopnej a mam to vzit do servisu

bandas
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: únor 09
Bydliště: vetsinou ano ;o)
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zahada s grafikou  Vyřešeno

Příspěvekod bandas » 24 úno 2009 21:00

Tak diky vsem kteri mi pomohli at uz ted nebo minule, snad uz tady dam chvili pokoj :smile:

Napadla me jeste snad uz posledni vec, a to novej BIOS.

Musim rict ze i kdyz jsem musel mechaniku vymontovat ze staryho PC a pak jsem jeste flashoval bez zalohy toho staryho, vypada to ze uz je problem vyresen. Zatim jsem 3x restartoval, a vzdycky bez problemu vsechno nabehlo jak ma. Konecne muzu zatrhnout vyreseno :smile:

Teda objevila se mi tady nejaka blba hlaska z visty o nejakych uctech nebo co, ale to uz mu nejak rozmluvim.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Záhada internetové sítě Příloha(y)
    od Foidza » 03 říj 2023 15:22 » v Internet a internetové prohlížeče
    7
    3977
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    04 říj 2023 07:57
  • rada s grafikou Příloha(y)
    od Mladkov204 » 19 srp 2023 10:48 » v Problémy s hardwarem
    2
    1124
    od Mladkov204 Zobrazit poslední příspěvek
    19 srp 2023 10:56

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 85 hostů